Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdjem el az Lh tesztet...

Mikor kezdjem el az Lh tesztet, ha ma vagyok a 10 napon, eddig 28 naposak volt a mensim, de most a Closty szedése miatt,4 nappal kitolta, tehát 32 napra jött meg legutóbb?

Figyelt kérdés
Mit javasoltok?
2009. aug. 14. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ hány teszted van. (szét tudod-e vágni?) A 13-on elkezded szerintem elég lesz végig.

Kérdezz bátran, a kisfiam a kitartó tesztelgetésnek köszönhető, mert a 26-ik napon jelzett pozitívat (együtt sem lettünk volna a párommal ha nem jelez).

Hol veszed a tesztet? DM-es vagy Netről?

2009. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Dm-be, aranyos vagy és köszi a jó tanácsokat:-)

Rámfér, mert már meguntam a sok - tesztet, most vagyok a 2. Clostys Duphastonos hónapban, ittam a málnalevélteát ovuig, meg a palástfüvet fogom ovu után.

Ma a 10 napon észrevettem hogy tojásfehérjés, de nem nyúlós, ne próbáljak ki egy tesztet azért ma is, le ne csússzunk már..mi a véleményed?

2009. aug. 14. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha tojcsis, akkor mindenképpen!!! Hőd hogy áll?

Először a DM-es tesztel kezdtem én is. Régen még félbe lehetett vágni éles ollóval, de már kisebbre vették a méretet.

Itt van két link ha megengeded, nézd meg itt az árakat:

[link]

[link]

igaz a babatervezős novemberig bezár.

Én két éven keresztül teszteltem, teáztam, hőztem, mindent ami csak létezik az égegyatta világon kipróbáltam. Clostit 7 hónapig, Duphastont 3-ig. A babó ezek nélkül sikerült. :) MÁig sem értem hogy :)

Tesztet rengeteget elhasználtam mivel a ciklusom hosszú volt, ezért kellett új beszerzési forrást keresnem. Teszteltem reggel és este is, úgy a tuti, mert negatívnak vettem volna csak az estiket, de reggel is csináltam és totálbrutál pozitív volt. :)

Pozitív tesztelgetést kívánok! :)

2009. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!:-)

Neked miért kellett Clostyt és Duphastont szedni??

2009. aug. 14. 15:43
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj a hőmet elfelejtettem leírni neked: 36,8, de a héten mindennap ennyi volt, lehet nincs pém..
2009. aug. 14. 15:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó az a 36,8 szuper! Mérjed csak minden reggel! Majd akkor kell próbálkozni(sokak szerint kellett volna) mikor leesik a hőd hirtelen. Elméletileg pé előtt lezúg, aztán hirtelen fel. és fennt marad. Még van idő hogy pé-d legyen bőven, ha 32 napost csinált a closti, lehet még 34 is ebben a hóban. Tehát mérni szépen és tesztelni :) :)

Velem azért szedették mert hosszúak voltak a ciklusaim, a duphastont meg az eddigi vetélések miatt biztosításként.

A babatervezős oldalon nézzél szét, rengeteget tanultam ott, nagyon sok görbe van, le van írva részletesen minden!

2009. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én nem nagyon értek a görbékhez:-(

A hőmet szoktam mérni, de ez a Closty kicsit bekavart most!

Neked a Clostytól volt ovulációd?

2009. aug. 14. 15:55
 8/10 A kérdező kommentje:

Szép hétvégét neked, hétfőn leszek leghamarabb net közelben:-(

Azért írj nyugodtan!!!

Boldog babavárást Nektek:-)

2009. aug. 14. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen,a második clostys hónapban totál-brutál ovulációm volt.
2009. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

78 mm uterus, 12 mm endometrium.

J.o. 19,14,13 mm-es foll, B.o 19 mm-es foll, ikrekre nagy az esély??

Ezek a mai eredményeim:-)

Az Lh tesztem tegnap negatív volt, lehet nem lesz ovulációm???

Ja és a testhőm zuhant 2 tizedet a mai nap, mert eddig 36,8 volt, ma meg 36.6, miért?

2009. aug. 17. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!