Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hsg (röntgenes petevezetőátjár...

Hsg (röntgenes petevezetőátjárhatósági) vizsgálat után fogok tudni vezetni? Még aznap délelőtt eljöhetek és 80 km-t kell vezetnem hazáig. Bevállalhatom?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

simán.

nekem volt és nem volt semmi utóhatása,sőt egy kis kellemetlenségen túl nem is éreztem semmit.

De persze nem vagyunk egyformák,van akit jobban megviselt.

2012. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is simán hazavezettem utána.
2012. nov. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne! A barátnőm olyan rosszul lett utána , hogy majdnem elájult! Nem éri meg kockáztatni, kísérjen inkább valaki el!
2012. nov. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy kicsit úgy is pihenhetsz.Ha nem érzed magad rosszul, akkor simán haza mehetsz.Nekem megcsinálták, ott kötelezően 2 órát pihenni kellett, után hazajöttem, feltakarítottam, megfőztem.Bármit meg tudtam volna csinálni.Szóval simán bevállalhatod!:-)Szurkolok.
2012. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A dokim nekem direkt szólt előtte, hogy vigyek magammal kísérőt. Nem is tudtam volna vezetni, olyan pokoli fájdalmaim voltak UTÁNA , hiába vettem be gyógyszert. Még utasként is alig bírtam ki az utat hazáig, minden egyes kavicsot megéreztem.

Van aki simán megússza, van aki mint én is, nagyon megszenvedi. Ha szerencséd van az előbbi kategóriába tartozol, ha nincs és egyedül mész, lehet hogy pár óráig nem fogsz tudni elindulni.

Egyébként egy erős fájdalomcsillapítóval sem szerencsés vezetni...

2012. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elég bátrak akik azt ajánlják, hogy vezess nyugodtan! Kíváncsi lennék akkor mit szólnának, ha utána kiírnád ide, hogy az árokban kötöttél ki, mert begörcsöltél vezetés közben! Hogy lehet ilyen lelkiismeretlen tanácsot adni! Azért, mert ők jól voltak, még nem biztos, hogy te is ílyen könnyen fogod viselni!
2012. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia Manka!Bocsi h így ide vágódok, csak érdeklődnék hogy meg volt-e már a lombik?Nem tudom h emlékszel-e rám?Nekem volt szeptemberben a HSG-m és te láttál el jó tanácsokkal.:-)

Jól vagy?

2012. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jaj basszus októberben, nem is szeptemberben.
2012. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Manka68 ***** válasza:

Szia Kedves Utolsó!

Emlékszem rád, igen. :-) Te jól vagy? Hol tartotok most?

A lombikunk fele volt meg. :-)

Egy nappal a beültetés előtt kórházba kerültem hiperstimuval, így a beültetést elhalasztották, a babák a fagyiban várják hogy rendbe jöjjek. Talán januárban lesz a folytatás. Már alig várom. :-)

2012. nov. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Óó!Semmi nem megy egyszerűen!:-)

Oda se neki jövő ilyenkor már lehet babáztok:-)Én nagyon szurkolok nektek hogy sikerüljön:-)

Mi ott járunk hogy hormon vizsgálatra küldtek megint ha kész a 21. napi is akkor irány szeged konzultációra, és azt mondta a doki ha minden ok, akkor decemberben megcsinálja az inszemet.Remélem minden jó lesz:-)

Szurkolok nagyon!!

2012. nov. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!