Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj van? 37 hetes vagyok,...

Nagy baj van? 37 hetes vagyok, és ma délelőtt 11kor voltam dokinál és a méhszáj vizsgálat után amikor kivette az ujját véreztem.

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy nem kell megijedni egy picit vérezni fogok... De amikor hazajöttem nagy alvadt vér jött ki belőlem, elég sok, mintha menstruálnék és még most is vérzek! ez tényleg normális???
2009. ápr. 27. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi lehet, de szerintem menj be a kórházba, vagy hívd föl a dokidat. Mert ha pár cseppet vérzel az gondolom nem gond, de így... remélem minden rendben!
2009. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is felhívnám a helyedben a dokit és elmondanám , hogy mekkora mennyiségű és milyen állagú.Egyébként ha a nyákdugód távozik, akkor annak sem kell nagy alvadtvéres darabokban távoznia, csak több folyással piros véresen.

36 hetes 3. babót váró kismama.

2009. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem a telefonálgatást választanám, hanem a mentőt és a kórházat, nem rémeket akarok festeni, de lehet szülsz, vagy szülni fogsz.


Írd meg mi volt/van veled

2009. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj be a kórházba. Az a biztos. Ennyi ideig nem lenne szabad vérezni. A lepényednek is baja lehet, nem tudhatod.

Minden jót. Remélem minden rendben lesz veletek.

36 heteske

2009. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!