Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismami vok, ma...

38 hetes kismami vok, ma voltam a dokimnál mert nagyon sokat görcsölgetek megvizsgált és a vizsgálat eredménye C:2100 volt délelött, most az elöbb elmentem wc-re és vmi nyálkás jött de ugy érzem mintha egy gomcoc lenne ott a belulröl! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nyákdugó volt és nemsokára szülni fogsz! Majd a doki biztosat tud mondani, de ne ijedj meg, szerintem már ki akar jönni a babó :)
2008. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam ,de itt azt olvasom h olyan rozsaszines szokott lenni ,ez meg olyan nyálkás kocsonyás vmi volt.
2008. aug. 22. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a nyákdugó volt, és nem mindenkinek egyforma szokott lenni.

A méhnyakad már csak 2 cm, és 1 cm-re ki vagy tágulva. :) Ebből már akár napokon belül baba lehet. :) Sok sikert!

17 hetes kismama

2008. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem még nem jött ki a nyákdugó, de 2 ujjnyi a méhnyak és kinyíltam teljesen. Vagy eltűnik teljesen és jönnek a fájások vagy magzatvíz... készülj lassan itt a "vége" ill egy úgy élet:)

Könnyű szülést, minden jót!

37 hetes kismami

2008. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!