Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 6 nappal lehet...

Nemvárt előtt 6 nappal lehet három teszt is pozitív? Azóta 4 nappal később ma is lett pozi. Beágyazódott már? Szurkoljatok!

Figyelt kérdés

Másf él éve próbálkozunk...30. születésnapomra volt egy nagy kívánságom... És pont arra a napra jött ki az ovu utáni 10-11. nap. Tettem egy próbát. Aztán még kettőt...

Jajj, bíztassatok, hogy ez az....


[link]


2012. nov. 15. 12:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek! Még nem merem beleélni magam teljesen... De azért nagyon reménykedek!

Írok majd, hogy mi újság...

2012. nov. 15. 13:59
 12/23 anonim ***** válasza:

Hidd már el, babás vagy :D


Gratulálok!!!!

2012. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
gratulálok majd írj
2012. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ez bizony pozitív!!Gratulálok és boldog babavárást kívánok!!:-)))
2012. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a bíztatást! Már volt így egy pofonunk... De most össze kell jönnie! Második éjjel kell felkelnem pisilni..Ma reggel 37.3-at mértem, és nagyon pici barnázásom van. Ezen kívül feszül a hasam, és érzékenyek a mellbimbóim... Ha jól számolom ma-holnap kellene megjönnie... Egész nap a picit bíztatgatom, hogy helyezze magát kényelembe...
2012. nov. 16. 08:35
 16/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Közben írok, mert nem bírok magammal... Még mindig nem jött meg! És tegnap, meg ma nagyon pici barnázásom volt. (Úgy tudom, ez kifejezetten jó hír). Nincs "mindjárt megjön érzésem, de feszül az alhasam...

Jajj, még 4 napot késik, és egy ucccsó teszt, mielőtt elmondom "Apucinak"...

Itt a tegnapi tesztem! Erre már büszke vagyok!


[link]

2012. nov. 16. 21:26
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gyönyörű pozi!!!
2012. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%

MEKKORA POZITÍV TESZT! SZÍVBŐL GRATULÁLOK!


Gyorsan mondd el apának a jó hírt :)

2012. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem bírta várni... Elmondtam Apának.... Nagyon boldog volt! Másnap az ebédnél csattant k belőle: Apa leszek! Azta! Szoknom kell!

Jajj! Hihetetlen érzés! Nagyon szeretnék rá vigyázni, hogy megmaradjon és egészséges legyen.... Szurkoljatok! És én is nagy DRUKK mindenkinek!!!

2012. nov. 18. 20:32
 20/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Minden rendben, azóta is jól vagyunk.... Ha jól számolom, 5 hét 5 nap... Annyira furcsa, hogy nem mondhatom el senkinek! A mi titkunk "Apával" karácsonyig.

Remélem Ti is jól vagytok! Köszönöm a bíztatásokat!

2012. nov. 28. 07:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!