Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék segítséget kérni,...

Szeretnék segítséget kérni, most akkor mi a jobb, ha minden nap szeretkezünk, minden másnap, vagy 5-nap kihagyás után? Babát szeretnénk!

Figyelt kérdés

Egy éve nem védekezünk ,nekem már van egy kislányom,az előző kapcsolatomból,6-éves,ő anno egyből össze jött.

A mostani férjemnél is minden rendben,nálam eddig a peteérés vizsgálatig jutottunk,a dokim szerint minden rendben van,bár csak eddig ultrahang vizsgálattal figyeltük a peteérést.Természetesen,hőmérőzök,ovulációs tesztet is vettem most,de nem értem mi lehet a gond,miért nem jön a baba....és most nem tudjuk mi a jobb a spermának,mindegyik doki mást mond.


2012. nov. 15. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

minden nap ne legyetek együtt, jobb akkor ha minden másnap h tudjon újra termelődni és legyen elég katona :)



legyetek együtt 2 naponta!

2012. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindennap nem jó, mert akkor rossz lesz a sperma száma, vagy minősége. Inkább 2naponta.
2012. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha túl sűrűn együtt vagytok az sose jó . pozi ovuteszt napján sexeljetek, meg 3 naponta bőven elég. az én dokim minap azt mondta nekem, mert panaszkodtam, hogy a férjem nem egy nagy lepedőakrobata, hogy elég havi egyszer is, csak jókor történjen. amikor a lányom megfogant abban a mensi utáni időszakban és ovu között 4x voltunk együtt, de elég lett volna csak a 4. együttlét :-)
2012. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-3 alkalom egy héten elég. Ha méred a hőt és tesztet is csinálsz akkor tudni fogod, hogy mikor lesz jó az időpont. Sok szerencsét.
2012. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2012. nov. 15. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes ami írtok. Hónapokig 2 naponta szexeltünk, nem jött a baba. Amikor minden nap, sőt naponta többször is összebújtunk, egyből sikerült! Legyetek akkor együtt, amikor jól esik!
2012. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek!Remélem most már hamarosan hozzánk is meg érkezik a gólya...
2012. nov. 16. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!