Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hogy is van ez?...

Most akkor hogy is van ez? Előbb van az ovulációs fájdalom (tegnap egész délután) és utána mennyivel lökődik ki a pete? Mert másnap délután tudtunk együtt lenni 17óra felé!

Figyelt kérdés
szerintetek még elcsíptük? vagy már túlérett lehet a pete és nem tudott megtermékenyülni?
2012. szept. 24. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát még éppen elcsíphettétek, ha később lökődött ki. Pont ma olvastam, hogy van akinek ovu előtt fáj van akinek közben , vagy van akiknél csak a végét jelzi. Azt nem tudom hogy nálad hogy van.Bízzunk benne hogy, később volt petekiszabadulás mint ahogy fájt. Nekem pont ma volt egész nap majd szét szakadtam tőle. Remélem mi is elkaptuk:) Előtte mikor voltatok együtt? Drukkolok!
2012. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
előtte még nem voltunk együtt,de ez 8.napon volt,elég korai de akkor volt tojásfehérje!remélem elcsíptük,de inkább nem élem magam bele mert akkora csalódás lesz ha mégsem sikerült! remélem nektek összejön!
2012. szept. 25. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!