Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első vagy a második babátok...

Az első vagy a második babátok jött össze nehezebben?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, mindkettő a 2. hónapban. (Tegnap teszteltem pozitívat, uh ez még nem 100%)
2012. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Az első nehezen jött,kb.8 hónapig próbálkoztunk,aztán amikor sikerült,sajnos kiderült,hogy nem fejlődik ezért műtétre került a sor.Utánna várnunk kellett 6 hetet,de akkor azonnal teherbe estem és most 1 éves a tündérkém.Most a másodikkal próbálkozunk,de még semmi:(Félek,hogy vele is ilyen nehéz lesz.
2012. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. gyerek 1. hónap,

2. gyerek 8. hónap.

2012. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első, ő az 5. hónapban sikerült.

A második meg a másodikban:)

2012. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gutiné P Mária ***** válasza:
nekem első 3 hónap alatt a másodikat most is várjuk már 9 hónapja nem jön:-(
2012. nov. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jött össze. Bár mindkettő előtt volt vetélésem, sőt a második előtt 2 is, így talán a másodikra kicsit többet kellet várni.
2012. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!