Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen még nem érzem a...

22 hetesen még nem érzem a gyerekem mozgását. Első terhesség és molett vagyok. Aggodjak vagy semmi baj? A kövérek nehezebben érzik meg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is molett (vagyis inkább egyenesen kövér) vagyok, szintén 22 hetes, első terhesség és én sem érzem. Azt mondják, nincs ezzel gond, nem is annyira alkatfüggő, hiszen a baba benned mozog, így ha buborékolást érzel, mintha bélmozgások lennének, az ő. Ha nem érzed, akkor sincs baj, az első terhesek állítólag későn érzik meg. Mivel egy cipőben járunk, kívánom a legjobbakat :)
2011. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én is kövér vagyok, csak kicsit szebben irtam le:)

Nekem az afp is alacsony, de a doki azt mondta nincsen semmi gond. Egy hát mulva megyek vissza.

2011. márc. 15. 10:19
 3/14 anonim ***** válasza:
én is molett vagyok,most 20 hetes kismama,de én már érzem,ahogy mozog a kisbabám:)nem minden nap,de azért már érzem
2011. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
és az lemaradt,hogy nekem is az első babám:)
2011. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nekem is elso baba, en is kover vagyok, 158 centi es 90kg -110 voltam, de 4 honap alatt edzessel dietaval fogytam, mielott terhes lettem-, 23. hetbe lepunk holnap, de mar a 15. hettol erzem. eloszor csak bubik voltak, vagyis inkabb olyan mintha valami megdobbant volna bennem, ezt kb 2-3 naponta ereztem, aztan elkezdodott hogy tobbszor ereztem egy nap, foleg ha oldalra fordultam az agyban. Es 2 hete erzem, hogy rugdos, es pont tegnap lattam eloszor, hogy megmozdult a hasam, szoval tegnap volt az elso latvanyos. Pedig meg a mehlepenyem is mellsofali.


Nekem is mondta anyum, hogy ne aggodjak ha csak keson fogom erezni, de nem igy lett, szerencsere, de elso babanal 24 hetes korig normalis, ha nem erzi az ember.


remelem ti is fogjatok hamarosan erezni, nagyon jo erzes:)

2011. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok ismét. Nekem is alacsony volt az AFP, meg is ijedtem, de azt mondták, ezt az eredményt nagyon sok minden befolyásolja (vérvétel ideje, étrend, stb.) éppen ezért külföldön ezt a módszert már nem is alkalmazzák. Az ismételt vizsgálat eredménye tökéletes lett, de az orvos javasolt egy genetikai ultrahang vizsgálatot, el is mentem és mindent rendben találtak.
2011. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a harmadikat várom, 20 hetes vagyok, elvileg már tudnom kellett volna, hogy milyen is ez az érzés. csak most kb 1 hete érzem. igazából ez annak is a függvénye, hogy a méhlepény hol van megtapadva. nekem elől, ami azt jelenti, hogy leárnyékol mindent.
2011. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Most jövök én a negativumokkal...Szerintem menjetek orvoshoz minél hamarabb..tavaly februárban 22 hetesen mentem kontrolba és a babám két hete halott volt. Mondtam mindenkinek, h nem érzem...mindenki azt mondta h első terhesség, nem érzed ugy, majd megmozdul.stb.

Nem akarok senkit megijeszteni, de jobb óvatosnak lenni.

Sok egészséget és szerencsét

2011. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...szintén molett vagyok 85 kg-os...szerintem nem függ össze a súly.

Most is terhes vagyok és már 13 hetesen éreztem a baba mozgását..a buborékokat...Minden nap érzem

2011. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20:54 - Olyan rossz ilyet olvasni :(
2011. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!