Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem volt ovuláciom? Sárgatesth...

Nem volt ovuláciom? Sárgatesthormon probléma?

Figyelt kérdés
Két hőgörbét vezetek és az egyik szerint nem volt ovuláciom. Azért hiszek inkább annak, mert a mostani mensim is elég enyhe, holott már 3 éve nagyon erősen szokott megjönni. Forduljak orvoshoz? Semmi kedvem egy évig itthon várakozni a semmire,bár még csak 4. hónapja próbálkozunk. 36 éves leszek, nehogy itt nekem megálljon a biológiai órám.... :-( A múlt hónapban volt pozitív ovutesztem, de ugye ez nem zárja ki azt, hogy mégsem történt meg a tüsszőrepedés. Könnyen orvoslható gond ez amiról kérdeztem?
2012. okt. 23. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A görbédet belinkelnéd?
2012. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
[link] az első a magyar hőgörbe, itt jól jelöli az ovut , a tesztem is pozi lett már este is azon a napon, de reggelre írtam be, mert akkor is erősen pozitív lett. és itt a német görbém, na ezen nincs ovum. [link]
2012. okt. 23. 12:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdekes volt, mert időközben bejelölte a német is az ovut, de aztán leesett a hóm és törölte a bejelöléseket. Gondolom nem volt elég egyértelmű hőingadozásom.
2012. okt. 23. 12:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt ovud. Vagy akkor, mikor a ciklus.hu elöli, vagy 2 nappal később.
2012. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2012. okt. 23. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én kértem, hogy linkeld a görbéd. Nekem is hasonló a görbém, nem megy túl magasra a hőm. [link]


Igazából én már nem méregetek, mert már elegem lett belőle. Múlt hónapban voltam vérvételen. Még nem tudtam visszamenni a dokimhoz, de a munkahelyemen konzultáltam egy orvossal, aki szerint volt peteérésem, de nem elég jó minőségű (alacsony a progi szintem a 22. napon), stimulálni kell majd, és sárgatesthormon támogatást is kell majd kapnom. Szerintem neked is érdemes lenne egy vérvételt csináltatni, sok minden kiderülhet belőle.

2012. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Már van egy kislányom aki nagyon sokára sikerült. Teherbeeséstől kezdve szedek hormont a pajzsmirigy alulműködésre. Attól félek más baj is van. Szeretnék elmenni orvoshoz, mert nem fogok itthon ülni és várni a csodára 36 évesen... a hónapok meg csak mennek...
2012. okt. 23. 17:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg hasonló a hőmérsékletünk, de nekem minden hónap más. Szerintem össze-vissza van a szervezetem... belinkelem a másik havimat is, na az egy teljesen más görbe :-) [link] itt meg jó magas a hőm, én ezt nem értem...
2012. okt. 23. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!