Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Problèma lehet a rövid...

Problèma lehet a rövid ciklus ès a korai peteèrès?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 23-24 naposak szoktak lenni.A peteèrèsem 7. vagy 8. napon van. Biztosan van mert ovusteszt is mutatja ès a höm is megemelkedik ahogyan kell.Sajnos mègsem esem teherbe.Lehet hogy a rövid ciklusom a problèma?Lehet ilyen rövid ciklussal teherbe esni?
2008. máj. 24. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma:) Következőképpen próbálkozatok: Menstruáció első napjától számított két hét múlva (pl. ha megjött Kedden, akkor két hét múlva Kedd környékén). Misszionárius póz és aktus során rakjál magad alá egy párnát. Aktus után gyertyaállás kb. 20. percig, utána nyugodt fekvés. Sok sikert!
2008. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Véletlenül kétszer küldte el... Bocsika:)
2008. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! Megnyugodtam egy kicsit. Mèg pàr nap ès kiderül sikerült e a csoda...Mègegyszer köszi!!
2008. máj. 24. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
NEM!!
2008. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a doki aztmondta ha a 25 nap alatt jön meg akkor nincs peteérés.
2008. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25 nap volt nekem és következő hónapba védekezés mellett terhes lettem.
2008. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!