Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ebből lehet még...

Szerintetek ebből lehet még erős pozitív vagy csak hibás a teszt?

Figyelt kérdés
Nagyon korán teszteltem, nem is gondoltam, hogy ilyen hamar mutat valamit, de nem bírtam ki:) Szóval, 7-8. dpo reggeli a felső teszt, középen az aznapi esti és alatta a mai (8-9. dpo) délelőtti (nem első) teszt. Mindhárom hibás lenne? Vagy lehet pozitív? A felső is vastag volt, csak 20 perc múlva eltűnt és csak egy csík maradt. Azért hihetetlen nekem, mert a 10-es érzékenységű Valentin ma reggel negatív volt és a Corax be sure is... Tudom, korán van még, de annyira izgulok most, hogy ezek csíkosak lettek:) Szerintetek?
2012. nov. 16. 15:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kijott egybol. Sot, ma reggel is kijott meg egy egybol. De a Valentin negativ.
2012. nov. 17. 22:43
 12/13 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet azóta? Újabb, erős pozitív teszt? Megy a drukk! :)
2012. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lesz ebből semmi, mert már a Clearblue is negatív. Úgyhogy a sok tesztből csak a Clearblue volt ilyen halvány, nem tudom miért. De nem baj, majd legközelebb:) Igaz, nem jött még meg, de szerintem nem lesz már pozitít a teszt. Ezek az első ciklusaim szülés után, szerintem kicsit megőrült a szervezetem, ugyanis peteérést is kétszer jelezte a teszt ebben a hónapban:) Most nagyon furcsákat teszteltem:)
2012. nov. 20. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!