Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ebből lehet még...

Szerintetek ebből lehet még erős pozitív vagy csak hibás a teszt?

Figyelt kérdés
Nagyon korán teszteltem, nem is gondoltam, hogy ilyen hamar mutat valamit, de nem bírtam ki:) Szóval, 7-8. dpo reggeli a felső teszt, középen az aznapi esti és alatta a mai (8-9. dpo) délelőtti (nem első) teszt. Mindhárom hibás lenne? Vagy lehet pozitív? A felső is vastag volt, csak 20 perc múlva eltűnt és csak egy csík maradt. Azért hihetetlen nekem, mert a 10-es érzékenységű Valentin ma reggel negatív volt és a Corax be sure is... Tudom, korán van még, de annyira izgulok most, hogy ezek csíkosak lettek:) Szerintetek?
2012. nov. 16. 15:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És a link persze: [link]
2012. nov. 16. 15:20
 2/13 anonim ***** válasza:

Haaaat nagy az esely :))

Persze minden elodordulhat,de ez nem negativ szerintem :)

Itt is egy ugyanilyen kerdes :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

ES neki is pozi,a digitalis C.B. kimutatta :)))

Sok sikert te kis kivancsi-fancsi :)

2012. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát, nem hiszem, hogy három teszt is hibázna, inkább azt mondanám, hogy egyik sem! Szerintem elindulhatott valami, csak nem fejeződött be... vagy tényleg nagyon korán van még a teszteléshez! Ezért is szokták mondani, hogy nem szabad ilyen hamar tesztelni, mert még ha van is valami, ami végül nem lesz terhesség, arról jobb nem tudni!

Szerintem várd meg a nemvárt napját, tesztelj egy újat, ha kimarad és az már kicsit biztosabb lesz.

2012. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom én a középsőt jol láthato pozitivnak mondanám de nem tudom,az utolson meg szinte semmit nem látok pedig az reggeli....egy hét és biztosra tudni fogod ;) szoritok
2012. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mind a 3 teszt nem hiszem, hogy hibás:) Várj egy kicsit és tesztelj újra. Kíváncsi vagyok és szurkolok:)
2012. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Azért erősebb a tegnapi esti, mert nagyon sokáig nem ittam és nem voltam pisilni és így koncetráltabb lehetett. Mert a reggeli teszt előtt voltam félórával pisilni, ittam sok vizet és úgy teszteltem, úgyhogy ez nem meglepő, főleg, hogy a két tesztelés között csak 8-10 óra telt el.

2012. nov. 16. 15:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár veszek én is ilyen Clearbluet, mert aki ezzel tesztel, az mind babás. :)))

Ez bizony pozi! Gratula!

2012. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szorítok,hogy az legyen,ha már ennyire nagyon szeretnéd!!!! :))))
2012. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem ma lett halvány pozi:)

GRATULáLOK!!!!!ez pozi:)

2012. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nekem is nagyon halvanyka pozitiv lett ,neked midgyart ki jott vagy varnod kellet egy kicsit?legyszi varom a valaszod.
2012. nov. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!