Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavaly volt egy vetélésem,...

Tavaly volt egy vetélésem, most ismét terhes vagyok. Normális dolog, hogy a terhesség egy apró jele sem mutatkozik nálam, úgy mint hányinger, szédülés, hányás, bizonyos ételektől való undorodás, egyesek megkívánása... stb. ?

Figyelt kérdés
Tavaly sem voltak ilyan tüneteim, de akkor a 9. héten ki is derült, hogy ki sem fejlődött az embrió. Most is erről lehet szó??? Úgy aggódom.
2008. ápr. 7. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nem hinném, h erről lenne szó, mindenki, és minden terhesség más és más, nálam sem volt semmilyen tünet, de egyáltalán, abból vettem észre, h babát várok, h nem jött meg, ezen kívül az ég világon semmi bajom nem volt, a kollégáim el sem hitték, mindenki pihentetett, meg itatott, de jól éreztem magam semmi változást nem tapasztaltam magamon az ég világon, kb 14 hetes voltam, amikor egyszer hánytam reggel, de lehet az is csak véletlen volt... szóval ne izgulj, reméljük nem lesz baj!! nagyon vigyázz magadra, pihenj, ha úgy érzed, h kell, boldog babavárást!!:)) 36 hetes kismami
2008. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Minden terhesség más és más, ez nem egyénfüggő.Nekem pl a 10. héttől volt érezhető tünet, elkezdtem reggelete szédülni hányni, és ez megszünt a 12. hétre.Van olyan barátnőm aki észre se veszi a terhességet de a 7. hónapban még hasa sincs mert olyan izmos, hogy nem tudja a baba kinyomni.Nyugodj meg, hiszen ilyenkor nem szabad aggodalmaskodni, de fesd az ördögöt a falra.Az a baba elment, nem is véletlen, aki most benned van egy egészséges kis magzat lessz, és akkor biztosan megmarad.

Üdv 22 hetes kismami

2008. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont így voltam, mint Te. Három hete vették el a babámat, 9 hetes voltam, leállt a szíve. Nekem sem voltak tüneteim. (hányás, émelygés). Az első terhességemnél rettenetesen rosszul voltam.

Nekem most 3-4 hónapot kell várnom! Szorítok! Minden rendben lesz!

2008. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!