Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem már 13 napja késik a...

Nekem már 13 napja késik a menstruációm. Voltam ma vérvételen és hétfőn tudom meg. Volt már h szüneteltettem de ennyit még nem késett. A teszt negatív volt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A mesi után 13 nappal már a leggyengébb teszt is mutat valamit! Szerintem ezen ne aggódj! ( ha mégsem, akkor írd meg, mi is okulunk belől! ) Ha fiatal vagy akkor könnyen előforul ilyen, főleg most, hogy mégjobban stresszelsz rajta, hogy kimarad. Azért, ha nem rendeződne a ciklusod, egy nőgyőgyászt keress fel, mert később fontos lesz ha babát szeretnél! Minden jót!
2009. aug. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én novemberben voltam úgy, hogy 1szer nem védekeztünk a párommal, késett, 3 hét után kerestem fel a dokit, mert előbb nem érdemes. A terhestesztekben nem hiszek, mert a családomban soknak nem mutatta ki, de mér látszott az uh-on. Nagy pofára esés volt, mikor a doki közölte nincs terhesség, csak nem volt tüszőrepedésem, és ezért nem jött meg. Hétfőn kiderül, mert az az eredmény tuti! De az is lehet hogy a szüneteltetés miatt késik, van ilyen is.

2009. aug. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt ovud és azért késik, vagy sokat stresszelsz rajta, hogy miért nem jön. Több ötletem nincs.
2009. aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet késői ovuláció, ezért nem jött meg.


Lehet késői ovulációból baba, és még alacsony a hormonszinted, hogy a teszt kimutassa.


lehet ciszta.


lehet, hogy egy ciklus egyszerűen kimarad, ez is normális, ha nem lesz belőle rendszer.


Lehet hormonális gubanc.


Lehet, hogy baba volt, de elhalt, ezért negatív a teszt, viszont még nem ürült ki. (Missed abort, nem tudom, ilyen korai terhességben is létezik-e ilyen.)


Több nekem se jut az eszembe.

2009. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket. elmentem tegnap dokihoz és azt mondta, hogy előfordul, hogy kimarad. nem vagyok terhes szerencsére.
2009. aug. 18. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!