Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hat hónapja próbálkozunk a...

Hat hónapja próbálkozunk a férjemmel és még semmi pedig figyeltem, hogy "jó időbe" legyünk együtt. Tudtok nekem ajálani Pesten egy jó nőgyógyászt aki komolyan foglalkozik a problémámmal?

Figyelt kérdés
Nekem mensi előtt szokott lenni barnás folyásom és úgy olvastam hogy ez hormonzavarra utal és félek hogy nincs peteérésem, utána szeretnék nézni a dolgoknak. Köszi
2008. máj. 24. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

En a Kaali intezetet ajanlom kivizsgalasra is!


[link]

2008. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fél év??Semmi gondd,esetleg a nagyon akarás,ami miatt blokkol a psziché.Nekünk 11 hónapra volt szükség,b.nömnek 20 hónapra.A dokik 1 év sikertelen próbálkozás utánn vizsgálnak,ill.írnak tabit.
2008. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mensi előtt mennyivel pecsételgetsz? És hány naposak a ciklusaid?

Amúgy mi is próbálkozunk, nekem is van némi pecsételés előtte, de nagyon úgy néz ki a dolog, hogy van peteérésem. Sógornőmnek is volt pecsételése, itt sok embernek van, mégse hormonhibás, szóval fel a fejjel. :-)

2008. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. de én úgy gondolom hogy lehet hogy nincs gond és tényleg a nagyon akarás miatt van, de lehet hogy van miért ne járhatnék enne a végére 6 hónap után és lehet hogy a hetedikbe már sikerülne is fölösleges lenne éveket várni ezek rutin vizsálatok vérvételből tudják meg hogy alacsony-e a hormonszintem nem? vagy rosszúl gondolom?
2008. máj. 24. 20:50
 5/12 A kérdező kommentje:
26-28 naposak a ciklusaim. köszi a bíztatást csak nem akarok még egy csalódott hónapot:-(
2008. máj. 24. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is 6hónapja próbalkozunk,néha már én is úgy érzem,hogy feladom az egészet...!De nem!!!!Nem szabad,csak figyeld magad és hogy mikor fáj menszi szerüen a hasad,és a cicid kb:Menszi után 9.naptól!!!Ezt azért irom mert eddig a kalkulátorral néztem és az a 14.napot irta dehát NEM JÖTT BE!!!!!!!!Ugyhogy most igy csinálom HÁTHA szerencsém lesz:))Próbáld ki!!!!!!Remélem sikerül nekünk!!!!Mennyi a leghosszabb és legrövidebb ciklusod kb:1éve??????????Ezt ird meg és segitek!!
2008. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
VEGYÉL LH TESZTET VAGY MIKROSZKÓPOT. MEG MÉRD A HŐDET, IGYÁL PALÁSTFŰ TEÁT+CICKAFARKOT.
2008. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia nézd meg ezt az oldalt

www.ogyei.hu

Itt már akkor elkezdik a kivizsgálást, amikor csak eszedbe jut, hogy gyereket szeretnél.

Kérj időpontot családtervezési tanácsadásra!!

Országos Gyermekegészségügyi Intézet és Optimális Családtervezési Központ

2008. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Következőképpen próbálkozatok: Menstruáció első napjától számított két hét múlva (pl. ha megjött Kedden, akkor két hét múlva Kedd környékén). Misszionárius póz és aktus során rakjál magad alá egy párnát. Aktus után gyertyaállás kb. 20. percig, utána nyugodt fekvés. Sok sikert!
2008. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A mensitől kezdve igyál málnalevél teát peteérésig. Marha pocsék íze van, de hatásos. A peteérést észre fogod venni, mert a málnalevél tea nagyon sok nyákot csinál. Onnntól palástfű teát, ami a beágyazódást segíti és a jó hír, hogy kicsit ihatóbb. Amúgy pedig szex, szex, szex... Én ittam a teákat, de minden nap szeretkeztünk. Rögtön elsőre teherbe estem. Sok sikert nektek is!
2008. máj. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!