Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 vagyok 4. napja késik....

14 vagyok 4. napja késik. Júli14-én megvolt 17-én vége lett barátommal pettingeltünk aztán másnap megjött még 2 napig tarott. Szerintetek lehetek terhes? Vagy csak simán késik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 11:07
 1/4 anonim válasza:

Minden bizonnyal az vagy.

Gyorsan jelentsd be a családnak az örömhírt!

2009. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:)))))))))))))))))))))
2009. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

:))))

nem vagy az... atyaég, de unom már ezeket.. én is voltam 14 éves meg szüz is meg minden, de eszembe se hjutott ilyeneket kérdezni senkitöl, pedig akkor még internetem se volt, akkor elött utána olvasok, hogy készül a gyerek, vagy a gólyát hogy hivják aki hozza..

32

2009. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy te fiatal ezekhez a dolgokhoz??A könyvet kellene inkább forgatni,nem,mindjárt kezdődik a suli!!!
2009. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!