Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor a terhesség elején...

Amikor a terhesség elején voltatok (5-6 hetesen) nem féltetek, hogy csak késik a menses, és egyszercsak megjön, és vége?

Figyelt kérdés

Annyira bennem van ez a félelem,és nem tudom mit tegyek?!A doki szerint 5 hetes lehetek,és jövő héten megyek uh-ra,de addig megőrülök,csak egy halvány pozitív tesztem van..és úgy félek!:(

Annyira szeretnénk ezt a babát már!


2009. júl. 6. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi mààààr! Ne paràzz, ne is gondolkozz negativan, én attol féltem hogy beteg lesz vagy valami baja lesz és tessék elhalt 6 hetesen! Pedig az eszembe se jutott hogy el is halhat! Ok, régota akarjàtok, akkor annak örülj hogy végre van egy pozitivad, s ne azon paràzz hogy mi van ha... Terhes vagy ez nem vita kérdése, doki is megerösitette, 6 hetesen màr làtszik a szivhang, készülj a babàra s légy boldog a gondolattol! Hisztike! :D
2009. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Úuuuh!Itt nincs anonymitás,te ismersz..?!A párom szerint is a vagyok..mármint hisztike :D

Na jó,egy kicsit aggódom,de igen régóta várunk rá,és annyira szeretnénk!De igazad van,megpróbálok lenyugodni,és pozitívan gondolkodni!

Nagyon sajnálom a babádat!:( Azóta neked semmi?

2009. júl. 6. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

persze, szerintem ezen mindenki átesik, kivéve aki nem :)

és ez teljesen normális! én még mensi előtt csináltam a tesztet, tehát már előtte tudtam, hogy babás vagyok, és akár simán meg is jöhetett volna, mert ugye x olyan vetélés van egy nő életében, amit észre sem vesz.

próbálj nagyon sokat pihenni, feküdni, lassan jönnek a nem kívánatos tünetek is, na az majd megynyugtat, hogy minden ok :) velem így volt


16hkm + anyuka :)

2009. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem ismerlek, de pont a kérdésed elött olvastam az elôzö kérdésed, és màr mosolyogtam! Ne haragudj, ha megbàntottalak, igy ismeretlenként ;) de muszàj volt igy irnom, hogy mosolyogj! Febr.ban vesztettem el, most épp hétvége felé vagy jövöhétre nem vàrom! Görbém szerint jok vagyunk, de majd kiderül! :) és tessék optimistànak lenni! én is paràzok, de muszàj jora gondolnom! :)
2009. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen,valószínű,hogy ha jön egy kis tünet,akkor "jobban" elhiszem,hogy sikerült!

Egyébként abszolút nem bántottál meg,értettem,miért írod:)

Remélem neked is mielőbb lesz egy pozitív teszted!Addig is maradnak a pozitív gondolatok Mindenkinek!Köszi

2009. júl. 6. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is egyfolytában paráztam, hoyg megjön. Azóta a kis csomag itt szuszog a kanapén :)

Úgyhogy fő a pozitív gondolkodás!!! :)

2009. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem kell félni, ezzel nyugtatom magam nap mint nap.

Rettegek tőle tudat alatt, hogy mégsem vagyok terhes.

De amikor arra gondolok, hogy akkor már rég véreznem kellene, ha mégsem, akkor egy kicsit megnyugszok.

Csütörtökön megyek először ultrahangra, remélem minden rendben lesz. Én az első pár napban napi több tesztet is csináltam, azt hittem bedilizek, de azóta nem is gondolok rá, a párom mindíg azt mondja, hogy ne görcsöljek, attól nem lesz jobb, csak rosszab a lelkemnek és lehet a kicsinek is.

Mi is nagyon várjuk, ne aggódj, felesleges!


Sok sikert és pozitívumot a terhesség alatt!


Kb. én is annyi idős vagyok, mint te:)

2009. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is kv egy idős terhes lehetek veled.olyan 6 hetes kb, a jövő héten megyek dokihoz. Nekem ugyan "becsúszott" baba, de én is gondolok néha ilyenre,mióta tudok róla, hogy mi van,ha elmegy jujj 12 hétig nem mondhatom el senkinek, mert babona, mi van ha beteg lesz. Gondolj bele...9 hónapon át minden nap ilyeneken kattogni az megöli a terhesség varázsát, nem?? Nem szabad ilyeneken gondolkozni, mert aztán pont emiatt üt majd be a baj.

Örülj neki, hogy kisbabád van, ott van benned, nem lesz semmi baj, minden menni fog.Ilyenekre gondolj!!

2009. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi,aranyosak vagytok:)

Megfogadom a tanácsoktokat!Boldog babavárást Mindenkinek!

2009. júl. 6. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!