Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap irtam, hogy fehéres...

Tegnap irtam, hogy fehéres folyásom van és a tesztem is pozitiv lett, de ma meg barnás, véres folyásom van . Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

menj be a kórház Sűrgősségi Nőgyógyászati Ügyeletére. nem jó ez így. inkább nézzenek meg mint elmenjen a baba. kapsz majd Magzatmegtartó gyógyszert ha kell.

én 13.hetesen véreztem, gyorsan kórház, kaptam ilyen gyógyszert, de nekem nem méhen belül hanem kívül volt a vérzés és minden jól alakult.


2 gyermekes anyuka

2012. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni de mennyél még ma ügyeletre
2012. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, remélem nem úgy lesz, de nekem egy hete ugyanezekkel a tünetekkel volt korai vetélésem... :(
2012. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, megmondja mi van, mennyi idős a terhesség? (Nekem rosszat jelentett a barnás véres folyás...remélem neked nem fog.)
2012. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kimaradt mensinél 10 napig volt barnázásom mégsem vetéltem el. Minek kell egyből a frászt hozni szegényre?
2012. nov. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat de sajnos rendesen megkaptam a mensimet,amugy nemtudom milyen idös lehettem mert meg nem voltam a dokinal,vagy csak a teszt nem mutatot igazat,majd hétfön megyek a dokihoz.:-(((
2012. nov. 18. 07:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ne törj össze, sajna nagyon gyakori a korai vetélés, pozitív teszt nem nagyon szokott tévedni. Majd az orvos megnézi minden rendben van-e, a következő majd sikerül! Kitartást!
2012. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pozi tesztet eredmányezhet néhány rák fajta. Pl petefészek rák stb. Mert akkor is termelődik valamennyi hcg hormon. Szerintem keress fel egy orvost.
2012. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!