Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy akkor van a legnagyobb esélyed a teherbeesésre, mikor a születésed napjára jön ki a peteérésed?

Figyelt kérdés
Például,nekem 24kén van a szülinapom,és életemben először most arra a napra jön ki a peteérésem,legalábbis mióta figyelem.Akkor elméletileg,ha egészséges vagyok összejön a kicsi.Ti mit gondoltok erről?
2012. nov. 19. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Próba szerencse. De ha vkinek soha nem jön ki arra a napra? Akkor annak kisebb az esélye? Picit butaságnak gondolom.
2012. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,mert a Jónás modszernél is néztem és nekem sokszor menstruácio első napjára esik,és nagyon fura ez :D elgondolkodtató :D azért próba szerencse
2012. nov. 19. 09:42
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát erre én is kíváncsi vagyok! Nekem tegnap volt a szülinapom és ha minden igaz a peteérésem is :) tegnap előtt voltunk együtt, tegnap nem! Ha gondolod majd megírom, hogy bejött e :) Jó lenne :) (emígy én erről nem halottam még)
2012. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Jaaaj...ez mekkora butaság, nem látjátok?
2012. nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos az :D de nagyon örülnék ha most összejönne :)
2012. nov. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első gyerekem valamikor május végén, június elején fogant.


Most a másodiknál születésnapomkor volt peteérésem naptár szerint, teherbe is estem, de uh alapján kisebb a baba, úgyhogy késôbb lehetett a peteérés, de ha így nézem hogy a szülinapomra esett, és akkor fogant, akkor rám igaz!

2012. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem találom azt az oldalt,ahol olvastam,de keresem.Nagyon örülnék ha sikerülne.Az egyik barátnőmmel épp erről beszélgettünk tegnap,terhes és ha hiszitek ha nem a szülinapján fogant a baba :D Igen légyszives mindenképp írd meg hogy mi lett az eredmény :D
2012. nov. 19. 09:55
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]

Olvassátok el!

2012. nov. 19. 10:00
 9/11 anonim ***** válasza:
21-én születtem, és hivatalosan az első babánál 24-én volt a peteérésem, a másodiknál meg 12-én.
2012. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én inkább akkor vagyok "fogékony", mikor én magam is fogantam. Így jött össze az, hogy a kisfiam 2 nappal a szülinapom előtt született, a második babával meg a kisfiam szülinapjára vagyunk kiírva pontosan. Nálunk mindenki egyidőben fogant:-))
2012. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!