Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napom van a nemvártig,2...

4 napom van a nemvártig,2 napja elviselhetetlen a mellem, teszt negativ. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A cicim fnem fáj, nincs megduzzadva, de a mellbimbóm nagyon érzékeny. Szombaton csak azt vettem észre, hogy ha megfogom akkor fáj, tegnap már azt is nehezen viseltem, hogy a melltartó rajtam volt és hozzáért.Ma is érzem, hogy nem jó neki a melltartóban, és ha akárt a kezemmel ruhán keresztül hozzáérek akkor fáj.


Nem szokott mensi előtt soha fájni a cicim.


Lehetek terhes?? Csináltam tesztet de nem az elsőből hanem a másodikból és negativ lett.

Reménykedhetek ettől még?



2012. nov. 19. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Reménykedj,nekem is megvan szinte minden jel,2 nap múlva nem várom,teszteltem,negativ,de lehet,h korai volt.
2012. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz is, meg nem is, majd 4 nap múlva eldől, ha nem jön meg!

Felesleges a nemvárt előtt tesztelni, saját magadat ámítod, és csak annál nagyobb lesz a csalódás!

Várd ki azt a pár napot, és akkor biztos eredményt kapsz!

2012. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, csak elég nehéz így 3 év után már kibirni a nemvártig.

Inszeminációm volt , a 3.

2012. nov. 19. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, igen, lehetsz terhes, ilyen korán még simán lehet, hogy csak nincs még annyi hcg a vizeletben, hogy a teszt kimutassa. Türelem, várd ki ezt a pár napot a teszteléssel. Próbálj másra gondolni, az sem jó ha minden percben ezen görcsölsz.
2012. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!