Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit gondoltok? Lehetek...

Ti mit gondoltok? Lehetek terhes? Szorítanátok nekem?

Figyelt kérdés
Október 13-án volt az utolsó mensim első napja, tehát a mai, elvileg a ciklusom 24-ik napja. Többször is voltam védekezés nélkül együtt a párommal. Tegnap óta ég a gyomrom, és mindjárt megjön érzésem van, pedig legfeljebb 1 nappal hamarabb szokott ez az érzés leghamarabb jelentkezni a menzeszem előtt. A ciklusaim általában 28 naposak, legalábbis voltak, fél éve volt egy vetélésem, azóta 26-27 naposak inkább. A mellem nem feszül, nem érzékeny, pedig legutóbb, mikor babát vártam, az volt. Mit gondoltok? Szerintetek mikor érdemes leghamarabb tesztelnem?

2012. nov. 5. 14:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15-e felé érdemes először tesztelni.
2012. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Szia 2-dik válaszoló vagyok.Én is ugyan igy vagyok csak nekem okt 2-án volt meg utoljára és még a mai napig semmi vérzés nincsen.Én teszteltem 2-halvány csik jelent meg.Én nekem sincsenek semmilyen tüneteiom. Szerintem tesztelhetsz nyugodtan reggeli vizeletből.Drukkolok h babás legyél.
2012. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hát, erősen mindjárt megjön érzésem van... Óránként elmegyek wc-re, de egyelőre semmi vér. Szerintem hétvégéig kibírom, ha addig nem jön meg, tesztelek. De ha addig megjön, nem szeretném feleslegesen kidobni a pénzt. Úgy számoltam péntek a 28-ik nap... Talán szombat, vagy vasárnap már megfelelő lesz.
2012. nov. 5. 15:11
 4/27 anonim ***** válasza:
Én is ugyanaszt érzem h mindjárt megjön és rohanok a wc-be és semmi.Igazad van felesleges pénz kidobás a sok teszt. Mennyi ideje probálkoztok a babával???
2012. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ez a második alkalom, és a második hónap. Első alkalommal harmadjára sikerült.
2012. nov. 5. 15:39
 6/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is 10.13-án volt meg utoljára, én már teszteltem, de sajnos negatív. Hétvégén próbáljuk meg szerintem. Megírod majd, hogy mi lett?

2012. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Úgy látom hasonló cipőben járunk...Nekem okt 5-én volt meg és azóta semmi. 2-án teszteltem 1-et, de negatív volt. :( Viszont napok óta görcsöl az alhasam. Még pár napig várok és újra teszt. Nektek sok sikert a babához....:)

2012. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nekem is volt megjön érzésem sőt enyhe görcsök is. Viszont a mellem a nemvárt előtt 1-1,5 héttel már kezdtek fájdogálni. Nemvárt napján pozitív lett a teszt.
2012. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába korán van még hozzá, úgy érzem bármelyik pillanatban elkezdhetek vérezni :( És a gyomorégésem is elmúlt, csak folyton alhatnékom van. Nem igazán merek reménykedni..
2012. nov. 6. 15:48
 10/27 anonim ***** válasza:

Azért szerintem még reménykedhetünk! És reménykedjünk is! Légyszi! Légyszi!:)

Amúgy nekem is csak enyhe görcsök vannak, de én bízom ezerrel (helyetted is :) ).

2012. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!