Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak én unom már azokat a...

Csak én unom már azokat a kérdéseket, ahol mindenki azt hiszi, hogy 2 nappal az aktus után már biztosan terhes csak mert több a folyása és mert kicsit felpuffadt a hasa?

Figyelt kérdés
Számomra már annyira unalmas, hogy naponta 10-15 olyan jellegű kérdés érkezik ami arról szól, hogy szurkál a kérdezőnek a hasa meg kicsit fel van puffadva meg folyása van, akkor ő biztosan terhes. Manapság a nők 70%-a hihetetlenül nehezen esik teherbe, ráadásul ezek a tünetek ezer más dolognak is betudhatóak. Például annak is, hogy az ember bemagyarázza magának...Na de amikor azt olvasom, hogy együttlét után 3-4 nappal már terhesen érzik magukat, szerintem az már kicsit túlzás. Én nem akarok bántani senkit, csak nyilván itt nem orvosok ülnek, mindenki azt várja, hogy majd az itt ülök belelátnak a testébe, hogy milyen folyamatok indulnak el, ráadásul olyan tünetekkel ami úgymond természetes. Ilyen a hüvelyi folyás is ... Semmire nem lehet következtetni belőle.
2012. nov. 19. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2012. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

Sziasztok!Nem értelek titeket...

Lelehet pontozni...

De titeket mért zavar ennyire?

Lehet ezek a nők/lányok egy kis lelki támogatást szeretnének.


Nem tudjátok mióta próbálkoznak reményekenül és ti vagy mi akiknek már ott van ez nem ennyire fàjó pont...Ha nem tetszik nem olvasom el.Max nem kapnak rá választ!Majd észreveszik hogy talán ez már sok.

Ti sosem éreztétek emiatt rosszúl magatokat?

Az első terhessègemnél még a közelébe se voltam ennek az oldalnak...úgyhogy nem azért irom, mert közéjük tartozok.Mielött sokan erre tippelnétek.


Ès aki felteszi a képet nem az a hibás, hanem az a sok vak ember aki látja a másik csíkot mikor az ott sincs....

2012. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Ha elolvastad volna az előző válaszaimat, akkor láthattad volna, hogy a kérdésem nem ezekre a hölgyekre vonatkozik! Akik azért mennek bele apró részletekbe mert évek óta sikertelenül próbálkoznak, én is nagyon sajnálom, de tény, hogy semmi értelme minden apró tünettel rögtön ide szaladni, mert ha meg itt 10 emberből 10 azt írja, hogy igen, ha fáj a cicid és folyásod van biztosan terhes vagy!!! és utána mégsem, akkor meg a kérdező hölgy hatalmasat csalódik és ez hónapról hónapra csak rosszabb lesz!

2012. nov. 19. 15:39
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen!És bocsi....

Csak voltam párszor én is csalódott!

Mondjuk akkor lehet a válaszolókba is sok a meggondolatlan...

De nekem meg az a véleményem, ha valaki (amit te is írtál) együttlét után 2nappal érzi annak azért se jön, mert nincs itt az ideje...Mert az tény hogy fura hogy gyereket szeretne de azt nem tudja hogy még lehet nem is találkoztak a kikatonák a petesejttel...

2012. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem is azzal van még a gond,hogy mindent tünetnek vesz valaki,hanem hogy leírod, hogy kevés az esély, ha 3 teszt negatív, meg vérzése is volt, de ő erősködik,hogy már pedig lehet,hogy terhes!
2012. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

"szerintetek is baba?" vagy

"mi lehet velem?? lehet baba???

Na, ezek és a társai kérdések a bugyutaság csúcsa!!

Nagyon igazad van kérdező, és nemcsak neked unalmas!

Akárhogy is van, ki KELL VÁRNI azt a 12-14 napot megcsinálni egy tesztet, amin ott lesz a válasz egyértelműen! és fölösleges a 888. hasonlóan gyogyó kérdést feltenni...

2012. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szintén nem értem az ilyen jellegű kérdéseket én sem. Illetve értem, de szerintem csak maguknak ártanak vele a kérdezők. Attól, hogy a GYIK törzsközönsége megszavazza és gratulál, sajnos még korántsem biztos, hogy ott van egy életképes embrió. Nem véletlen nem írnak visszajelzést az ilyen kérdéseknél a kérdezők X hét elteltével....


Őszintén sajnálom őket, akár azért, mert régóta próbálkoznak, akár azért, mert szimplán ilyen kérdésfeltevésre van szükségük.


Meg is fogadtam, elkerülöm az általad említett kérdéseket....

2012. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, jót nevettem a belinkelten:-D Köszi...:-))
2012. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!