Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » TERHES VAGYOK! A picinek...

TERHES VAGYOK! A picinek lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Augusztus 18-án hagytam abba a fogamzásgátlót. Utolsó mensim első napja október 18. Három napja kellett volna, hogy megjöjjön, nem jött meg. Minden nap reggel teszteltem, mindhárom halványan, de pozitív! 1 hét múlva megyek orvoshoz, de aggódom ,mert a gyógyszer abbahagyása óta mindössze 9 hét telt el! Ez nagyon veszélyes a babára nézve??

2012. nov. 19. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Ha az abbahagyása után azonnal teherbe estél volna akkor sem lenne baja. Sőt sokan fogzásgátló szedése mellett esnek teherbe és azok a babák is egészségesek. Ezek a mai gyógyszerek már nem olyanok, mint 30 éve.

Gratulálok a babához.

2012. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!:)Én abba hagytam a gyógyszert és egyből terhes lettem.:) Most van egy egészséges 7 hetes fiam.Ne aggódj!
2012. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a mai fogamzásgátlókban nincsen hormon.Szerintem nem lesz baja a picinek.:)De a doki ugy is megmondja a tutit.Szerencsés baba várást nektek!28hkm
2012. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg semmi baja nem lesz a picikédnek! Sokan esnek teherbe fogamzásgátló szedése alatt is és azoknak a babáknak sincs semmi baja! Boldog babavárást!
2012. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat és a gratulációkat! :)
2012. nov. 19. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
én úgy tudom a 3 hónapot meg kell várni, de valahol 6 hónapot is írnak.. szorítok hogy minden rendben leszen!
2012. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utolsóval nem értek egyet. Számtalanszor látni és magam is úgy jártam, hogy hibás gyógyszerszedés közben estem teherbe. Nem hogy 9 héttel utána, de közben, és senkinek semmi baja! Nektek sem lesz! Ez már nem a 70-es évek!
2012. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
minden forgalomban lévő fogamzásgátló szigorúan ellenőrzött és alapfeltétel, hogy nem lehet ártalmas a babaára. nyugodj meg, emiatt semmi baja nem lesz a babádnak. gratulálok!
2012. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért féltem, mert az orvosok véleményét is megosztja, hogy tabletta szedése után várni ajánlott, vagy nem. De mivel az itt válaszolók szinte mindegyike pozitívan látja ezt, bízom benne, hogy nincs okom aggódni :)
2012. nov. 19. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!