Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok, a...

10 hetes terhes vagyok, a picinek elkezdhetem venni a dolgokat (babakocsi, kiságy, cumik stb. ) vagy még várjak vele hátha elvetélek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Én vártam ezekkel a 18-20.hétig.Akkor derült ki,kinek is veszem.:D Nekem személyesebb volt így.Sőt akkor már megvan a genetikai vizsgálat is.De mindenki maga dönti el.Szerintem ráérsz még ezzel.Sokan már csak babonából sem vesznek a 12.hétig semmit,csak mikor már vége a "kritikus időszaknak"

Boldog babavárást!

26hkm

2012. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha valami kihagyhatatlan akciót látsz ,vedd meg nyugodtan.De én még nem kapkodnám el, lesz idő még bőven a vásárlásra
2012. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jún. 3. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Szívem szerint én is boltokat járnám és vásárolgatnék a kispocaklakónak....:) de még korai lenne, hiszen azt sem tudom kiscsajszink vagy fiúcskánk lesz :) majd fél idő után apránként elkezdünk vásárolni, addig majd lassan elkezdünk nézelődni...:)


14 hetes km

2012. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Mi a 20. hétig nem vettünk semmit, 25. héten tudtuk meg, hogy kisfiúnk lesz. Amiket vettünk, azokat anyuéknál Tároltuk, illetve ő segített a mosásban is, csak most a 36. héten hoztuk el és rendezkedtünk be babailag, persze kifestettünk 3 hete, addig nem volt értelme kerülgetni sem.

A 18. hetes uh-ig én várnék. Addig a netet böngésztem, mi az ami tetszik, mi mennyibe kerül és hol, mert lövésem nem volt róla mi kell egy gyereknek és milyen márka az ami megbízható, így volt időm készülni és nem hülyeségeket venni.

36 hetes kismama

2012. jún. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Boldog babavárást :)
2012. jún. 3. 19:02
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
En most lepek a 17.hetbe most hetvegen megvettuk a babakocsit meg legzes fogyelot mert jo aron volt nagyon! A bababutort is megrendeltem az 5het mulva jon meg! Tobbit majd csak szeptemberben kezem megvenni addig tobbet nem vasarolok! Nov 15re vagyok kiirva szerintem ez igy pont jo! 12 hetig en sem vettem semmit! Jo babavarast kivanok neked!
2012. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak jóindulatból mondom,hogy még várj. Nekem két babám ment el, az első 11 hetesen, a második 10 hetesen. Várd meg a 12 hetes uh-t,jó? Azóta (ötödik terhességem)a harmadik babát várom és mindnél félidősen kezdtem vásárolni, amikor már tudtuk a nemüket. Kívánom,hogy legyen minden rendben veled!
2012. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még nagyon korai ilyenkor vásárolni.

Én a 33.héten mentem el vásárolni,minden kész lett.És kapkodni sem kapkodtam.Ráérsz vásárolni,még van bőven időd.

2012. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sumergo ***** válasza:
33 hetesen vásároltunk meg mindent. Addig írogattam a listát, és gyűjtöttem a pénzt a cuccokra! :-))
2012. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!