Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap óta érzek vizelési...

Tegnap óta érzek vizelési ingert (éjszaka nem járok wc-re) de nem fáztam fel, 1 hét múlva kell megjönnie a vérzésemnek. Lehet ez már a terhességnek a jele?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek, de mindig egy kis félsz van bennem hogy véd-e. Eddig nem is engedtem,hogy elmenjen a barátom bennem, de 9 napja megengedtem(kb.félidőben).
2008. máj. 25. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen korán nem jelentkeznek a tünetek. Nem gondolom, hogy terhes lennél, de ha véletlenül nem jön meg (késik), akkor kell erre gondolni. Gyógyszer mellett ennek nagyon kevés az esélye.
2008. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez szerintem sem terhesség,ha elmegy benned a párod,és megtermékenyülsz,annak is minimum 4-5 hétnek el kell telnie,sőt,inkább 6-nak,hogy kiderüljön,és onnan vannak tünetek általában!Ha pedig terhes lennél,éjszaka is wc-nél,mert a méh az éjjel-nappal tágul!

Mellesleg az előttem szólóhoz,az én kislányom egy éves lesz két hét múlva,és gyógyszer mellett fogant meg!Van ilyen is,nem sok,de van...

2008. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!