Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek erősödött a tesztem?

Szerintetek erősödött a tesztem?

Figyelt kérdés

Október 16-án mensiztem utoljára. Múlt hét hétfőre vártam, nem jött meg. Kedden csináltam a legalsó tesztet, aztán a középsőt szerdán, majd a legfelsőt szombaton. Pénteken megyek orvoshoz, de nagyon aggaszt, hogy még mindig nem egyforma erős a két tesztcsík... Kell hogy aggódjak????


[link]


[link]


2012. nov. 20. 07:44
 1/6 Mara Acoma ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz egyforma. A lényeg, hogy 2 csík van, menj a dokihoz nyugodtan:) Boldog babavárást!
2012. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj feleslegesen kismama :)

Minden rendben van! Nem mindenkinek lesz tök egyforma a két vonal!


Ott a babócád, minden O.K.


Nem tesz jót, ha idegeskedsz! Írj majd feltétlenül doki után!!!!!

2012. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm nektek! Írok mindenképpen:)
2012. nov. 20. 08:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Gratula:)
2012. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég egyértelműen pozitív. Nem is lehet két külön fajtájú tesztet összehasonlítani, hiszen hiába egyforma érzékenységű de különböző szintű hormonokra másként reagál.

Halkan gratula de igazán majd csak akkor ha az orvosod is megerősití, hogy ott lapul a pocakodba a baba. :)

2012. nov. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már 11 hetes kismama vagyok:)
2013. jan. 2. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!