Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek már volt missed ab....

Akinek már volt missed ab. műtéte, annak a következő terhességénél kellett szedni valamit, hogy megmaradjon a baba?

Figyelt kérdés

Nekem elhalt a babám,3 hónap múlva megint szeretnénk próbálkozni,de nem szeretnék ezen megint átesni!

Mivel nem derül ki,hogy miért halt el a baba , ha terhes leszek ad a doki valami hormon pótlót,hátha az én hormonjaimmal volt baj?(ha ad és mégsem a hormonokkal volt baj,nem lesz gond a babával?mikortól kell szedni és meddig? )



2012. nov. 20. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kaptam hüvelykapszulát,amit a 3.hónap végéig kell használni!Ez segített nekem,nem is keveset!
2012. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ sajnos hogy mikor történt. Ha 10. hét előtt, van hogy nem törődnek vele, majd csak a 2. után... Tapasztalatból tudom!!!!!!!!!

Nézess hormonlabort, és ha engedi a dokid -he nem, keress olyat aki engedi- kérj a 16. hétig progeszteronpótlást.

Sokszor az a baj, hogy a 10-12. héten kezsi a sárgatest/ petefészek abbahagyni, a méhlepény viszon később, akár csak a 12-14 esetleg a 16. héten veszi át a progeszteron termelést. És ennek hiányában bizony elhalhat a terhesség.

Én most már endokrinológus nőgyógyászhoz járok, ott ez alap. És a kivizsgálás is.

Sajnálom ami veled történt, őszinte részvétem. Kitartást a jövőre nézve!

2012. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Duphaston írt a doki mindenféle vizsgálat nélkül, mert az esetek nagy részében a sárgatesthormon nem megfelelő termelődése okozza a bajt. Így hála az égnek sikerült, most a héten lesz 2 éves nagyfiú. Sok kitartást és mielőbbi babázást kívánok Nektek!
2012. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Remélem kapok valamit és sikerülni fog a baba!Másra sem tudok gondolni ,csak hogy sikerüljön minél előbb!
2012. nov. 20. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!