Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt ha babát...

Jókor voltunk együtt ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 16. 10:01
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


Bocs ez a jó link!!!

2009. aug. 16. 10:04
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Azért mindennap háromszor megkérdezni ugyanezt, az már túlzás. :-(


legyetek együtt kétnaponta, és akkor BIZTOS, HOGY JÓKOR VOLTATOK EGYÜTT. Többet erre a görbére nem fogok válaszolni, már megtettem párszor.

2009. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én ma nem tettem fel egyszer csak amúgy meg nem kötelező rá válaszolni. Nem csak te vagy ezen az oldalon. Már bocs.
2009. aug. 16. 10:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is láttam már kétszer bár a mai napi eredményt nem látom. Hogy alakult a mai hőd?

Jókor voltatok együtt.:)

2009. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem nézem már ahőmet. És nem is írok ide többet. Azt hittem ez az oldal azért van hogy tanácsot kérjünk mások tapasztalatából. Én már egyszer elvetéltel 3 hónapja és csak biztos akarok lenni hogy újra terhes lehetek, nagyon szeretnénk babát. Bocs hogy írtam és hogy nem vagyok valami magabiztos.
2009. aug. 16. 11:53
 6/9 anonim ***** válasza:
ne is figyelj rajuk , te csak nyugodtan tedd felkerdeseidet , en szivesen segitenek csak sajnos nem ertek a gorbekhez , de talan majd valami mas kerdesbe ...kerdezz nyugodtan ez az oldal azert van
2009. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt sem értem miért szavaztak le emiatt hogy feltettem ezt a kérdésemet. 64% ban adok helyes válaszokat? Ez érdekes még nem is írtam senki kérdésére választ mert új regisztrált vagyok. Akkor meg hogy lehet hogy nem adok hasznos válaszokat? Hiszen semmilyen választ sem adtam még. Miért kellett leszavazni??????????? A kérdésem miatt??? Annak szerintem a válaszaimhoz semmi köze!
2009. aug. 16. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy 'ne is figyelj rájuk' ???...másodszor írtam és segítőkészen álltam a dologhoz.

A szövegértelmezést 8-9 évesen tanuljuk. Ennyit arról mi a haszna ha valaki jóindulatú és ennyit arról, hogy kinek lenne joga megsértődni.

Sok szerencsét.

2009. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdezőt nem lehet leszavazni. Úgyhogy nem tudom, honnan veszed, hogy leszavaztunk. Képtelenség ezt megtenni.


Igen, nem csak én vagyok ezen az oldalon, de tegnap speciel háromszor találkoztam ezzel a görbével, ma meg megint. Van ennek az oldalnak egy hasaználati utasítása, ami szerint ne tegyük fel kétszer ugyanazt a kérdést. tehnap értelmes és jó válaszokat kaptál, többek között tőlem is. Ugyanazt a kérdést még egyszer feltenni értelmetlenség, és ellenkezik az oldal szabályzatával is.


Ja, első voltam.

2009. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!