Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos védekezéssel...

Megszakításos védekezéssel mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Másfél hete voltunk együtt így, előtte egy hétig nem voltunk együtt. Van egy két éves, bölcsődés kislányom, szeretnék dolgozni, mivel két éve csak gyes-t és családit kapok, nehézkesen élünk meg.Szeretnénk egyszer kis tesót, de nem most. Tegnap óta kicsit érzékenyebbek a melleim, és a hasam is furcsa. A vérzésemet 28-ára várom, de már most szurkál az alhasam, pont úgy, mint a lányomnál. És ingerültebb is vagyok. Lehetek terhes? ( ha az vagyok, nem kérdés, hogy megtartjuk -e, bár most nagyon nem vagyunk rá felkészülve) Szerintetek?
2012. nov. 21. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Megszakítással szerintem jó 50% az esély a teherbeesésre.

Lehetséges hogy ezek a tünetek már a babát jelzik. De lehet hogy csak a menszi készülődik. Szerintem várd meg az 1hetet, mert ez még tényleg nagyon kétesélyes.

2012. nov. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 50%, az elég sok, nem is gondoltam volna..
2012. nov. 21. 09:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyszeri aktusból nehéz jósolni. Sokminden befolyásolja. Az viszont vizsgálati eredmény, hogy egy éven belül 100 nőből 35 teherbe esik megszakítás mellett. Annyira nem rossz eredmény, ha a férfi el sem ment, nem? Nem nevezném védekezési formának.


[link]

2012. nov. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Az az egy gyanús, semmi más, hogy alhasi szurkálást érzek, ugyanúgy mint a kislányomnál annak idején. Máskor csak vérzés előtti napon érzem, vagy amikor már megjött.Kicsit kétségbe vagyok esve..
2012. nov. 21. 10:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég valószínű...Mi igy védekezünk már majdnem két éve, és most jött össze...volt hogy meg se szakítottuk, de akkkor nem volt baba, most valamiért sikerült.Aztán mensi előtt 3-4nappal szurkálás, húzódás, mindjárt megfog jönni érzés....(mondom biztos nem vagyok az)aztán semmi jele mensinek utána 4nappal csin. tesztet, és pozitív lett!
2012. nov. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi 1évig megszakítással csináltok és soha nem ment el bennem a párom...viszont nekem ugyan ez volt h azt hittem h a menszi lesz aztán 2hetet késett most 29hetes terhes vagyok a lányunkal...én sem hittem el h csak az elöváladékból lehet babuci de hát lett.Viszont mi sem gondolkodtunk azon h elvetetjük meg elötte már beszéltük h mi lenne ha lenne:) csak engem konkrétan sokkolt mikor megláttam a teszten a 2 csíkot:Dugyhogy simán lehetsz terhes.Azért remélem h ha esetleg jön a tesó akkor is megfogjátok tudni oldani a dolgot!
2012. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek is! Másnap eléggé fájt a hasam, és a derekam, lehet, hogy akkor volt peteérésem? Nem tudom, de gyanús! Igazából bele se gondoltam, és nem mondtam még senkinek, a férjemnek se. Ha terhes vagyok, természetesen megtartom, képtelen lennék elvetetni. Majd csak megoldjuk valahogy. A derekam minden nap fáj, de ezt a kislányom emelgetésére fogtam. Egy hét, és kiderül.
2012. nov. 21. 12:03
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma kellene megjönnie, sehol semmi. De feszül a mellem, és továbbra is érzem a hasam. Pár nap múlva csinálok tesztet. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy ennyitől teherbe lehet esni..
2012. nov. 28. 10:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2012. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm az érdeklődésed, megjött. Már lassan el is múlik. Ezentúl jobban vigyázunk.
2012. dec. 2. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!