Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőleesés után (3 tized fok)...

Hőleesés után (3 tized fok) lehetséges még a pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Olvastam már hogy lehetséges, csak a tapasztalatok is érdekelnének,hogy volt-e már így valakinél?

2012. nov. 21. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdést. De ha arra gondoltál, hogy mikor lehet teherbeesni: bármikor. Még menstruáció alatt is. Csak peteéréskor nagyobb a valószínűsége.
2012. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most te úgy érted,hogy a ciklus vége felé??
2012. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat,tényleg bénán fogalmaztam meg.

Igen, a ciklus végén történő hőleesésre gondoltam.

2012. nov. 21. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:

hány nap van nem vártig? nekem sajnos mielőtt megjön aznap leesik a hőm ha már 2 tizedet esik akkor tudom meg fog jönni!! de több nap is volt mikor fokozatosan eset!

nem elkeseríteni akarlak!! ez nálam nem jó jel!! de ez csak az én példám!!

2012. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megjött. Csak reménykedtem...

Tegnap reggel 37-ről lement 36,7-re, és ma reggel is 36,7 volt, ma reggel meg is jött.

Köszi a válaszokat.

2012. nov. 22. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:
szia!! sajnálom!! én voltam aki mondta,hogy a hőlesés nálam is rosszat jelent! új hónap új esély!! drukkolok,hogy minél hamarabb összejöjjön a baba!!
2012. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi,aranyos vagy!
2012. nov. 23. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!