Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új vagyok itt! Két nap múlva...

Új vagyok itt! Két nap múlva kellene meg jönnie és ma csináltam egy tesztet ami nagyon nagyon halványan pozi lett! Volt akinek ki mutatta ilyen hamar? Létezik hogy téves?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Szia, nekem a nemvárt előtt 4 nappal mutatta ki a teszt.. 2 nap múlva ismételd meg, akkor már tuti erősebb lesz! Drukkolok!
2012. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Nekem 5 nappal nemvárt előtt délutániból lett pozi, szóval simán lehet!

Halkan már gratulálok!:)

2012. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem tudsz képet feltenni, hogy megnézhessük?
2012. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ és a drukkot is akkor megismétlem mindenképpen!! Ja és nekem ez nem reggeli hanem du-áni!!:)
2012. nov. 21. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnál képet fel tenni a tesztről? Én is ma szeretnék tesztelni, bár még nagyon korai lenne, 5 nappal a nemvárt előtt. Volt már valakinek pozitív ilyenkor közületek?
2012. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsi a késö válaszért de nem engedi csak öt percenként a válaszadást nem tudok küldeni mert képen nem láccik annyira halvány ezlrt nem vagyok benne biztos!! :(
2012. nov. 21. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nemvárt elött 3 nappal reggeli pisiből épp hogy látható pozi lett, aznap délutániból jól látható pozi lett. :) Halkan Gratulálok!!! :)

20hkm

2012. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia köszönöm aranyos vagy!! :) Én is gratulálok a babához és sok egészséget kivánok!!
2012. nov. 21. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!