Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív terhességi tesztnél...

Negatív terhességi tesztnél észre vehető-e 2. csík is irtó halványan vagy az egyáltalán nem észrevehető?

Figyelt kérdés
Barátnőm csinált tesztet nagyon szeretne babát,vasárnapin és tegnapin is kivehető a 2, csík mind 2-őn időn belül észre vettük,de nem mondható igazi halványnak ezért is kérdem,hogy azt nem lehet észrevenni ha negatív vagy valamennyire látható akkor is?
2012. nov. 17. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én negatív tesztjeimen ,még soha nem volt halvány csík sem. Ezért gondolom ,hogy ahol látszik ,akár halványan is az pozitív teszt.
2012. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen halvány csík volt két tesztemen. Az egyik épp énekel a hátam mögött, a másik belülről rugdos. Iszonyat halvány csík jelezte őket, még fotón sem látszik.
2012. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Negatv teszt lehet téves de pozi nem. :)
2012. nov. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány volt a csík sőt még nem telt el az 5perc már láttam a második amit csináltam utána délután az is halvány volt és az is a kontrol csík után nem sokkal jött ki.
2012. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerkőcnél nagyon halvány volt az első teszt, azt hittem, csak hallucinálok :) ELőtte a negatívon még halványan sem volt semmilyen 2. csík. Azóta tesztelt már a barátnőd?
2012. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még nem,a héten kell jelentkeznie a menstruációjának,azt még megvárja,az előző 2-napig tartott neki.
2012. nov. 19. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!