Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki december...

Van valaki aki december elejére nem várja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van rajtam kívül olyan aki december első hetére nem várja a menszijét?

Én elsejére számoltam a nem vártamat, mert múlt hónapban nagyon felborult a ciklusom így nem tudom pontosan a nem vártam dátumát de mivel még kedden erős szúró érzetem volt lehet, hogy csak akkor volt ovum.

Várakozunk együtt?


2012. nov. 22. 10:29
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Hát én pont télapóra nem várom.Tehát 6-ra.Most volt pozi az ovu teszt, elkaptam a férjem, és még ma is.Mi már 2 éve próbálkozunk, most volt hsg a múlt hónapban, most pont jó oldalon lesz pé-m úgyhogy egy kicsit reménykedek:-)Ti mióta próbálkoztok?
2012. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekünk 2. baba lenne. 5.-ére nem várom. Nekem nagyon fáj a hasam kb 6 napja. Fel is van puffadva. Alig bírom cipelni a lányomat. Mi az előző menzesz óta vagy 4-szer voltunk együtt. Hát majd látjuk. Jó lenne minél hamarabb összejönne, mert nem sokáig szeretnék GYES-en lenni.
2012. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Én pont dec 1re nem várom, de tuti nem lesz semmi, mert ma derült ki, hogy a méhszájamon egy kicsi nyúlvány van és nem tudni mi az így hiába próbálkoztunk ebben a hónapban a dokim szerint.
2012. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát. :) Nekünk második baba lenne két éves a lányom 16-án töltötte. Ha minden jól megy akkor 6dikára lehet már azt hozza a férjemnek a mikulás, hogy két tesztes lett a tesztem. :D

Akkor ti is karácsonyi ajándéknak szánjátok a babákat a családnak?

2012. nov. 22. 13:36
 5/46 anonim ***** válasza:
Tegnap kezdődött az ovum, és 20.án voltunk együtt a párommal :) Decemberbe lenne a köv. mensim, de nem várom ! :)) Remélem összejött a baba :))
2012. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Én pontosat nem tudok, de olyan december 6. és 10. között nem kellene :)Reméljük az idei télapó egy gyönyörű mikulás csomaggal lep meg mindannyiunkat- drukkolok nektek is!!! :)
2012. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


December 6-ra nem várom és 3.a várnánk, már egy éve...


Első clostis stimulált hónapom. 12 ciklusnapom két tüszőm ért, akkor 20 és 17 mm-esek voltak. Ahogy értek nagyon feszített a pfészkeimnél, aztán 2 napja abbamaradt minden görcsizés és szúrkálás, most csend van.


Nagyon örülnék egy kétcsíkos kariajinak :DDD

2012. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

előző vagyok: 3.-at várnánk (két gyerkőcünk már van, 2 és 3 évesek)


szorgoskodtunk férjemmel múlt hét közepétől mostanáig, asszem minden nap :)

holnap megyek először progeszteron vérvételre, aztán kedden, majd csütörtökön

2012. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 6-ra nem várom. Sikerülni fog, a fèrjem szülinapja körül èrkezne, szèp ajándèk lenne. Nagyon bízom abban,hogy sikerül. Van egy 2,5 èves lányunk,sajnos idèn volt egy vetèlèm,de most nem lesz baj. Próbálok pozitív lenni. Nagyon drukkolok nektek !
2012. nov. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat. :)

Ti már gondolkoztatok azon, hogy mikor fogtok tesztelni, ha nem jönne meg?

2012. nov. 23. 16:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!