Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a leírtak teherbee...

Szerintetek a leírtak teherbeesésre utalnak?

Figyelt kérdés
8-án este jött meg a menzeszem, majd 14-én este és 15-én reggel voltunk együtt a barátommal. Megszakításos módszerrel védekeztünk. 17-én csak egyetlen alkalommal (pedig többször ellenőriztem a méhnyákot) kissé nyúlós volt. Ma (21-én) szinte teljesen száraz a hüvelyem, benyúlva azonban kis mennyiségű sűrű fehér váladékot találtam. A melleim fájnak, a bal oldali látványosan megduzzadt
2012. nov. 22. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
tuti nem!!énem vagy terhes!ja és ne vizsgálgasd így magad mert elkapsz valami fertőzést! ma amúgy 22-e van!! már bocs!majd csak december elejére ne várd!
2012. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt nem jelentkeznek a terhesség tünetei, két hét sem telt el...főleg nem mellfeszülés.
2012. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha bizonytalan vagy akkor vegyél egy teztett 600ft nem nagy összeg. Ha abban sem bízol akkor menj el nőgyógyászhoz és ott már a 1-2 hetes beágyazódást is megtudják állapítani. Én pl. 3 hetesen mentem el dokihoz és tisztán látszott a petezsák. Ezek a folyások vagy épp hüvelyszárazságok lehetnek fertőzés vagy felfázás jelei is, de lehet sima váladék is, mivel a hüvely így tisztítja önmagát. Ha betegség miatt vannak a jelek akkor nem kellene benyúlkálnod, mert a kezed tele van bacikkal. Ha viszont terhes vagy, akkor annak jeleit még vagy 1,5-2 hónapig nem észleled és végkép ne nyúlkálj be. De mindenképp menj orvoshoz és ha nem akarsz még babát akkor találjatok közösen a barátoddal a védekezésre más biztosabb megoldást, vagy beszéld meg az orvosoddal. Ezt nem ciki megbeszélni a barátoddal vagy épp az orvossal.
2012. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2012. nov. 27. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!