Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2008.4.8-dikan volt menzeszem...

2008.4.8-dikan volt menzeszem utanna mar emszedtem a fogamzasgatlot! Ehonapba nemjott meg a menzeszem mikor kellett volna, de ma delutan megjott a menzeszem! Matol szamolva a 14-napon van selyem teherbeesni ha babat szeretnenk?

Figyelt kérdés
2008. máj. 25. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nehéz kiszámolni, főleg, mert nem jött meg időben. Ha ezentúl 28 naposak lesznek a cklusaid, azaz mától számítva a 28.-ra jönne meg, akkor a 12-16. napig van a legnagyobb esélyed. Teherbe esni a mensi előtt 12-16 nappal a leg"könnyebb".
2008. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már be lenne állva gyógyszer nélkül is a mensid 28 naposra, akkor igen: 14 nap múlva lenne peteérésed. Nem tudom, hogy a gyógyszer mennyire kavar be, de átlag 1-3 hónapig minimum bezavarhat... persze van aki at első gyógyszermentes hónapban teherbeesik. Használj LH tesztet, vagy mikroszkópot. Azzal biztosabban fogod tudni, hogy mikor van petéd.
2008. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer után érdemes várni kicsit, hogy kiűrűljön, és ne legyen mellékhatása. Nekem ezt tanácsolta az orvos, hogy legalább egy fél évet várjak. Mi az az LH teszt?? És hol lehet kapni??
2008. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ovulációt kimutato teszt. pl. Dm-ben 2500.-. Öt darabos és vizeletcsíkos.
2008. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!