Balázs Ramóna Mercédesz kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy néha késik a menzeszem 20.-án szokott általaban meg jönni a havim de most most oktoberben késett mert 27.-én jött meg , és 31.-én még meg volt és akkor védekezés nélkül együtt voltunk a barátommal nov.1-én már nem volt meg és akkor is védekezés nélkül voltunk együtt! és ma már 23.-a van de még nem jött meg , már teszteltem 4-et mind a 4negativ lett! egyiket tesztet a együtt lét utan 11napra csináltam másik kettöt olyan együtt lét után 2hétre és most tegnap elött a 4.-et de mindegyik negativ lett! lehet, hogy még nem mutatja ki, vagy még nem elég a hcg hormon termelödött? lehetek terhes? valaki volt már igy, hogy egy teszt sem mutatta ki de még is terhes volt?

2012. nov. 23. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Közvetlenül mensi után nem szokott peteérés lenni (csak nagyon ritka esetekben), tehát nem valószínű, hogy terhes vagy.

Szerintem most nem késik a mensid, csak mivel az előző hónapban késett, így most tolódik az egész és már nem 20-án kell megjönnie, hanem 27-én, mint októberben, tehát nincs elkésve.

2012. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, akkor nem lehetek terhes most nagy valoszinüség, hogy nem vagyok terhes úgye?
2012. nov. 23. 17:00
 3/13 anonim válasza:
szia.nekem augusztusban volt utoljára mensim,utana en is csinalgattam teszteket de mindig negativ volt,el voltam keseredve,de viszont szeptemberben kesett a mensin,de meg akkor semutatott semit a teszt,csak oktoberben mutata ki mikor mar lassan a 8-dik hetbe leptem,ugyhogy nem minden esetben mutatja a teszt.sok sikert.
2012. nov. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szia. nagyon köszönöm, hogy írtál:) akkor még van remény hála Istennek, hogy baba van:) és orvoshoz mikor érdemes el menni?
2012. nov. 24. 10:56
 5/13 anonim válasza:
én mikor megcsináltam a tesztet és ki mutatta el is mentem a dokihoz azt hittem hogy hanyatt esek mikor azt mondta hogy lassa a nyolcadik hétbe vagyok.ha pozit teszteltél akkor szerintem el is mehetsz a dokihoz.tényleg szoritok.
2012. nov. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát én ha terhes vagyok akkor együtt léttöl számolva 3hetes vagyok és mindegyik tesztem negativ nagyon el szomoritott :( de ahogy te irtad veled is ez igy ujra reménykedem:)
2012. nov. 24. 12:00
 7/13 anonim válasza:
nefélj semmit,es milyen tüneteid vannak,valami terhessegre utaló van?ja es sokaig nekem se voltak tünetek,csak menzes elött mikor mar meg kellet volna betegednem feszült a mellem es görcsölt a hasam,de menzi nem volt sehol.jó lessz minden nefelj,csak ne görcsölj rajta mert az nem jó.
2012. nov. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A mellem nekem is furcsa ,hasam görcsöl,fejem faj szédülök,fáradtabb vagyok ilyesmi. nagyon köszönöm, hogy irsz :)nagyon aranyos vagy:) amugy te mennyi idös terhes vagy már?:)
2012. nov. 24. 13:14
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja és azt el felejtettem, hogy sokat eszek
2012. nov. 24. 13:35
 10/13 anonim válasza:
hát mink még csak a probalkozasnal tartunk nekem ven egy 6 eves kislanyom,vele valo terhessegi tapasztalatomat osztottam meg veled.nekem volt egy vetelesem oktober elejen es nekünk varni kellett az elsö mensesig.de most voltam a dokinal hetfön es azt mondtha,hogy minden ok,ugy hogy mindent bele.en meg nem merek remenykedni.hogy babam lessz,de proba szerencse.amugy en is faradekony voltam meghozza nagyon.
2012. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!