Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A menstruációm átlagosan 28 napra jött meg! 1-2 nap plusz minusz. Augusztusban 1 hetet késett (ami még soha nem fordult elő) , szeptemberben 29 napra, októberben 26 napra jött meg. Most itt a november és semmi. 28 nappal számolva már 9 napot késik. Tegnap csináltam tesztet, negatív. Kicsit megnyugodtam, ... eddig! Mért nem jön akkor meg??

A párommal a menstruáció várt napján voltunk együtt, nem védekeztünk (évek óta nem volt ezzel gond). 6. nap is hasonlóan, feltételezve, hogy biztos megint késik egy hetet mint a múltkor. 3 napra rá a teszt negatív. Biztos hogy csinálni fogok még egy tesztet mihamarabb. De nektek mi a véleményetek?


2012. nov. 21. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez kicsit fura hogy egyszer 29 utána meg 26 napra jön meg.Szerintem nem vagy terhes hanem a hormonjaiddal lehet valami.Nem barnázol mielőtt megjön?
2012. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is jártam igy egyszer, annyira szerettem volna ha babás leszek, hogy majdnem 2 hetet késett. Gondolom lehet ez ugy is,ha parázol hogy ne legyen. ...vagy a hormonjaid szórakoznak veled
2012. dec. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!