Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ettől?

Terhes lehetek ettől?

Figyelt kérdés

Barátommal kb 2 hete pettingeztünk,és nem emlékszünk pontosan,hogy kezet mostunk-e rendesen, vagy csak alaposan megtöröltük(mert ejakulált).Utána ő elégített ki engem hüvelyi úton (tehát felnyúlt a hüvelyembe) Most kb 1 hete késik a menstruációm( átkozom magam,amiért nem vezetek naptárt). Egyéb egészségügyi gondjaim is vannak,és amikor vizsgált az orvos,azt mondta,hogy begyulladt a hüvelyem. Létezik olyan, hogy valaki úgy essen teherbe,hogy még nem feküdtek le,csak "pettinges baleset" történt? És késhet attól,hogy be van gyulladva ott? Nagyon félünk!

16/L



2012. nov. 21. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem lehetsz terhes, ha lemostátok, sőt akkor sem, ha csak letörölted, te kis buta.
2012. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyulladás valószínűbb, mint hogy terhes legyél.
2012. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, hogy valaki így legyen terhes, bár nagyon kicsi az esély erre. Én is arra tippelnék, hogy a gyulladás befolyásolja, hogy késik. Szerintem keresd föl a nőgyógyászod, hogy kizárd a terhességet 100%-ra, illetve kérj tanácsot, hogyan kezeld a gyulladást.
2012. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Pettingtől is teherbe lehet esni ha a hüvelybe kerül a sperma., de nállatok szerintem nem ez a gond...Hogy megnyugodj vegyél egy tesztet egy drogériában, majd az megmondja..

Betegség viszont nagyban befolyásolja a ciklust, ezért gondolom hogy amiatt késik..Kezeltesd, nehogy rosszabbodjon és később ne is lehessen gyereked emiatt.

Jobbulást

2012. nov. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) tényleg lehet,hogy a stressz a suli miatt,meg a gyulladás van a háttérben egyszerre,de ennyit még nem késett :ss
2012. nov. 22. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!