Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek több hónapig nem jött...

Akiknek több hónapig nem jött össze az első baba, változtattatok valamit abban a hónapban, amikor végre sikerült vagy nem?

Figyelt kérdés
Mi már több,mint fél éve próbálkozunk,de nem akar összejönni,és nem tudom,hogy menjek-e már orvoshoz,vagy próbálkozzunk tovább,lehetséges-e,hogy sikerülhet bármiféle segitség nélkül?
2012. nov. 23. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én candida diétáztam a "siker" előtt, valamint aviva tornáztam. Pedig a rá következő hónapban akartunk már a komolyabb kivizsgálásokba kezdeni. Az alapokon már rég túl voltunk.


Sok sikert nektek! :)

2012. nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 14.napon szexeltünk, és délben, nem este (azelőtt csak hétvégén szexeltünk délben, máskor mindig este). És szex után 15percig fekve maradtam, a derekam alá tettem egy nagy díszpárnát. Ez tudatos volt, mert én is úgy voltam mint te. Ez most volt november elején, most 5hetes vagyok.
2012. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én premens tablettát kezdtem el szedni. Szerintem ez sokat segített.
2012. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- aviva tornáztam 3 hónapja (bár abban az egy hónapban, mikor sikerült, épp nem, mert nyaraltunk).

- nyaraltunk, sokat kirándultunk,

- nyári szünet volt

- mastodynon cseppeket szedtem az előző hónapban, és a ciklus elején. tovább azért nem, mert kifogyott az üveg

- nem figyeltem a babatémára, mert sokat szaunáztunk a nyaraláson, s azt mondták, az spermaölő. így gondoltam, most úgyse sikerülhet :)


azóta sajnos elvetéltem :(

2012. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!