Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok? Mi...

Lehet hogy terhes vagyok? Mi történik?

Figyelt kérdés
Két napja késik, ma est csináltam egy tesztet, amin látok egy halvány második csíkot, viszont -mivel azt hittem, meg fog jönni- betettem egy tampont és amikor kivettem, volt rajta egy kis barnás-pirosas folt. Kb 13-14 napja lehetett peteérésem, a ciklusaim 28 naposak szoktak lenni. Most meg fog jönni és rossz volt a teszt?? Kérlek, adjatok tanácsot!

2012. nov. 23. 23:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
várj pár napot,ha nem jön meg,beágyazódás:)szorítok,h.az legyen amit szeretnél
2012. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg, a pirosas-foltozás is megszűnt, csak annyi volt, amennyi a tamponon látszott. A tegnapi teszt mutatott egy halvány második csíkot, de a ma reggeli nem... Fájdogál a hasam, mintha meg akarna jönni. Ami fura, hogy a mellem ritkán szokott fájni, voltaképpen szinte érzéketlen, most meg alig tudok hason aludni. Azért ez fura a természettől, hogy a mensesnek és a terhességnek ugyanolyanok a tünetei.
2012. nov. 24. 13:39
 3/19 A kérdező kommentje:
Ma reggel Clearblue-val ismét pozitívat teszteltem! Most mi legyen? Mit kell ilyenkor csinálni? Mikor kell orvoshoz menni? Teljesen bezsongtam!
2012. nov. 25. 14:36
 4/19 anonim ***** válasza:
vár egy két hetet, én rögtön elmentem amint halvány pozitiv volt a tesztem de az orvos nem látott semmit csak három hét múlva látszott addig kész gyötrelem volt
2012. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Húúúú! Hát, gratulálok! :) Most aztán nagyon irigykedek! És most már erősebb az a pozi, vagy még mindig haloványka? Szerinted mennyi idős lehetsz? Mert ha pl nem tudod, akkor szerintem simán elmehetsz dokihoz. Azt meghiszem, hogy be vagy zsongva, én is be lennék!!! Majd írd meg, ha voltál dokinál! :)
2012. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát, erősebb pozitív sokkal, de még mindig halvány. Viszont most is csináltam egyet délutáni pisiből, ez is pozitív. Május óta próbálkozunk, annyira szeretném, ha sikerülne! De most, hogy pozitív lett a teszt, ez a bizonytalanság most sokkal rosszabb, hogy nem merem beleélni magam, miközben tudom és érzem, hogy valaki van a hasamban. Olyan kettős érzés...
2012. nov. 25. 15:56
 7/19 A kérdező kommentje:
Peteérésem 8-a körül lehetett, nem mértem, meg nem vizsgálgattam magam, de a naptárazás szerint akkor volt.
2012. nov. 25. 15:58
 8/19 anonim ***** válasza:

Én ugyanezen mentem át 2 hónapja:)

Ha korán mész, akkor lehet,hogy semmit nem fog látni az orvos és elkeseredsz. Én 1 napos késés után teszteltem és rá 2 hétre mentem az első ultrahangra. Minden másnap teszteltem (olcsó, 70 Ft-os teszttel) hogy lássam, erősödik. Ezzel nyugtatva magam,hogy a HCG kellően emelkedik. Én tudtam,hogy mikor fogant és ahhoz képest 3+1 nap múlva csináltam egy clerarblue digitális tesztet, ami azt is kimutatta, hogy a fogamzás óta több mint 3 hét telt el :) (3+ jelzés)

Ha van orvosod, szerintem hívd fel és egyeztessetek egy időpontot:)

Boldog babavárást kívánok!


12+5 km.

2012. nov. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Annyira vártam már, hogy egyszer majd nekem is boldog babavárást kívánjanak... És most meg itt van és el sem hiszem. Neked is gratulálok és köszönöm a kedves válaszokat!!! Holnap felhívom az orvost, megkérdezem, mikor érdemes mennem hozzá. :)
2012. nov. 25. 17:06
 10/19 anonim ***** válasza:
De jó:) Gratulálok! Nekem is teljesen ugyanez van! Pénteken kellett volna megjönnie, azóta felrobban a cicim (soha nem volt érzékeny), furcsa rövid görcsök, émelygés, minimális barna váladék ma. Asszem holnap teszt:)
2012. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!