Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek másik nőgyógyászhoz,...

Menjek másik nőgyógyászhoz, vagy lehet baba miatt van?

Figyelt kérdés
2 napja voltam nőgyógyásznál, mert 2 hete naponta többször görcsölget a hasam és vasárnap úgy fájt a petefészkem, mintha izomláz lenne benne. Nem tudtam mire véljem, mert kb 3 hónapja volt egy méhszájseb fagyasztásom, így megijedtem, nehogy azzal legyen baj. Tudni kell hogy 3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót. Azt mondta a doki hogy nem lát semmit, bár kb fél perc alatt megvizsgált, hanem attól lehet, hogy most kezd el a szervezetem vísszaálni a peteérésre. De nem úgy van hogy a mai gyógyszerek egyből kimennek a szervezetből? Amúgy hétfőn kellene megjönnie. Mit gondoltok? A tesztem a hét elején negatív volt.
2012. nov. 24. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hétfőn kellett volna megjönnie akkor hét elején még nem mutathatta ki a teszt? Ez rengeteg mindentől lehet. A gyógyszer abbahagyása óta szabályosak a ciklusaid?
2012. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jövőhét hétfőn kellene megjönnie. Nem szabályosak. 1 hónapban 2 napot 2. 2 hetet késett.
2012. nov. 24. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
a gyógyszer nem ürül ki a szervezetedből egyből. idő kell neki. de ez nem zárja ki a babát. szerintem ha nem jön meg akkor kedden csinálj egy tesztet.az biztosabbat fog mutatni
2012. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

A gyógyszer az rögtön kiürül a szervezetből, azért is van az, hogy teherbe lehet esni akkor is, ha egy szemet kihagysz.

Csak a hormonok nem állnak helyre azonnal sok esetben, és ez okoz cikluszavart, ez pedig általában be szokott zavarni a gyerekvállalás kérdésébe, mert előbb rendeződnie kell a ciklusnak. Bár nálam ez nem volt gond három évvel ezelőtt, még úgy is összejött a baba.

Drukkolok Neked!

2012. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Várj még pár hónapot, és ha nicns baba és a cilusod sem áll be akkor kezd el a kivizsgálásokat.
2012. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!