Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még babás a diagramom...

Lehetek még babás a diagramom alapján?

Figyelt kérdés

[link]


Szombaton kellett volna megjönnie, de csak nagyon pici vérfolt volt és van azóta is, tehát nem jött meg rendesen. Elég egy nagyon vékony tisztasági betét.

Igaz, hogy tegnap negatív lett a teszt. Még lehet, hogy meg fog jönni rendesen, vagy mire gondoljak szerintetek?

Köszönöm


2009. aug. 17. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos meg fog jönni.. de remélem nem lesz igazam.
2009. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A vérfolt lapból nem jó jel, és az sem, hogy leesett a hőd. Mondjuk ez lehet pusztán egynapos leesés, és akkor minden rendben van.


De ovud legkésőbb a 17. ciklusnapon volt. Annak már 16 napja. Ilyenkor nekem a teszt már egyértelműen pozitív volt. Ne legyen igazam, de szerintem is meg fog jönni.


Azét drukkolok, hogy ne így legyen.

2009. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez mensinek tűnik..
2009. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 hónapja ugyanez volt velem, nekem megjött.
2009. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:( nekem is megjött ma reggel sajnos.... :(
2009. aug. 18. 10:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nektek!
2009. aug. 18. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!