Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok 16 éves lány miért lesz,...

Sok 16 éves lány miért lesz, terhes vagy abortuszos?

Figyelt kérdés
a barátnőm nem ilyen, ő csak 22 évesen akar majd babát akkor végez a sulival/egyetemmel
2012. nov. 25. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Nyilván nincs eszük védekezni.
2012. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Bocsi,de a lesz után nem kell vessző...
2012. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Mert 16 évesen már fűvel-fával kefélnek felelőtlenül.
2012. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Már bocs utolsó, de képzeld nem feltétlenül. Én pl 16 évesen feküdtem le először a barátommal, akivel akkor már egy éve voltunk együtt. Egyszer történt meg a dolog, megszakítással, és meg is lett a baj. És a kérdésre a válasz pedig, hogy pl én nem tudtam, hogy a megszakításnál is az előváladékban lehet sperma. felvilágosításkor nem mondták el, akkoriban meg nem volt internet, hogy utána nézzek.
2012. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, aki nő, egészséges, és szexuális életet él, annál ez a lehetőség mindig benne van a pakliban, legfeljebb az esélye különbözik annak függvényében, hogy hogyan védekezik - ld Pearl-index, ami azt mutatja meg, hogy 100 szexuálisan aktív nőből x módon védekezve, vagy éppen nem védekezve hány lesz terhes éven belül.

(védekezés nélkül kb 85, megszakított közösüléssel 20-30, óvszerrel 2-4, kombinált fogamzásgátló tablettával 0,2-2, stb)

2012. nov. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben kapásból 8 terhes 16-17 évesről tudok,de ők megtartják.Mellette suliba járnak.Mondjuk ha én lettem volna terhes 16 éves koromban, nem bontottak volna pezsgőt a szüleim!!Ezért döbbentem meg,mikor rájöttem,hogy mennyi 16 éves anya lesz.
2012. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Már bocs 4-es. kb 20 évig az esetek többségében megszakítással védekeztünk, és sosem lettem terhes.

16 évesen már lehetne annyi esze az embernek (hogyha nem is kap felvilágosítást), maga utána nézzen a dolgoknak. Pláne, hogy manapság már 13-14 évesen elkezdik a szexuális életet, és ugye itt az internet, ahol tudnak tájékozódni.

2012. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7,

"Már bocs 4-es. kb 20 évig az esetek többségében megszakítással védekeztünk, és sosem lettem terhes."

ezt hívják mázlinak:)

Egyébként pont a megszakítás hatásosságában a nagystatisztika az, amit leírtam, de valójában az adott pár egyéni sajátosságain múlik leginkább, hogy nekik mi a "privát statisztikájuk"... pl. az előváladék mennyiségén ami az adott férfi egyéni sajátossága, nyilván akinek nincs, ott hatásosabb a megszakítás, akinek sok van, ott meg hatástalan. Aztán az ondó összmennyiségén, ami szintén tök egyedi, aztán a hüvely pH-ján, ami szintén, aztán azon, hogy az adott nő egyébként mennyire könnyen esik teherbe... szóval sokmindenen, no...

Szóval, van akinél működik, de azért másnak ne ajánlja nyugodt szívvel fogamzásgátlásra, mert lehet, hogy az a más meg hetek alatt terhes lesz mellette... (javítható ois persze a hatákonysága, ld "természetes családtervezés" címszó:))

2012. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Az a 20 év nem egy férfival volt.

Amúgy nem ajánlom, csak azt akartam ezzel mondani másodrészben, hogy 16 évesen igenis legyen már egy lány, szinte nő, tájékozott.

2012. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolok. Barátnőm elakarja végezni,a középiskolát és 22 évesen fejezi be az egyetemet.
2012. nov. 26. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!