Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az aktus utáni 25. napon...

Ha az aktus utáni 25. napon voltam nődokinál, már biztos eredményt mond?

Figyelt kérdés
Amúgy a vérzés kezdete után egy héttel (ciklus 8. napján) voltam együtt a párommal. Fogamzásgátlót szedek, de felmerült a gyanú hogy terhes lehetek, mert egy napot késett a vérzés és rövidebb és kevesebb is volt. Csináltam tesztet az együttlét utáni 22. napon, ami negatív lett, másnap szintén negatív lett. Elmentem dokihoz a 25. napon (4. hét) és biztosra mondta h nem vagyok terhes. Meg tudta már állapítani 100%-osan?? Ugye nem téved?
2012. nov. 26. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha csak az az egy együttlét volt, akkor már biztos, hogy nem vagy az.
2012. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehetsz terhes. az, h 1 napot késik a vérzés, teljesen normális/átlagos, gyakorlatilag semmit nem jelent. fogamzásgátló mellett pedig pláne nem, mivel az nem menzesz, hanem ún megvonásos vérzés.
2012. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak ez az egy volt igen. De mindenhol azt írják, hogy a tabletta mellett kevesebb és rövidebb a vérzés. Eddig meg mindig pontosan jött meg ezért estem kétségbe :/ de a dokim se épp 20 éves szóval csak nem hibázik ekkorát :s
2012. nov. 26. 16:40
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem akarlak idegesíteni de ilyenkor még csak vérvételből tudja megállapítani az orvos a terhességet, uh-n még ilyenkor nem mindig látszik. De szerintem nem vagy terhes, ha gyógyszert is szedsz, meg is jött, meg a teszt is negatív.
2012. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát ez remek :/ de csak érezte volna a méhemen ha vmi gyanús ... :/ de nem mondta h fenn áll a lehetősége, vagy h a biztonság kedvéért elküld vérvételre...
2012. nov. 26. 16:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Bő 3 héttel fogantatás után már UH-on is látni a terhességet. Plusz a teszt is negatív lett utána 22 nappal. Szóval ebből kifolyólag szerintem tuti nem vagy az. Velem is előfordult nagy ritkán, hogy 1 nappal később jött meg, pedig rendesen szedtem, és volt, hogy kevesebb is volt. Nyugi, nem vagy terhes, ne rágódj rajta.
2012. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nos én 4 hetesen és 4 naposan voltam UH-n, még semmi nem látszott! Ezért írtam amit írtam!!!! Köszi a lepontozást, de ez akkor is így volt!!!!!
2012. nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocs, 4+5 hetes voltam, 2 nap híján 3 hét telt el a fogantatástól!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De nem UH-n nézett a doki, csak megvizsgált :/ ma beszéltem vele, és azt mondta, hogy ha ennyire aggódok pénteken menjek UH-ra.
2012. nov. 27. 13:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Viszont.. olvastam, hogy megjelenhet egy barna csík a hason.. nem tudom, h eddig is ott volt e nekem, de ma felfedeztem egy halvány barna csikot ami kb a köldökömig félúton látszik. De nagyon halvány. Ez lehet a terhesség jele esetleg? :/
2012. nov. 27. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!