Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37,5 a hőm, mell érzékenység,2...

37,5 a hőm, mell érzékenység,2napig alhasi "fájdalom", reggelente enyhe szédülés. Csütörtökre nem várom. Csináltam tesztet eddig negatív szerintetek csütörtök körül már lehet pozitív?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csüt-re nem várom! :)


Én nem mérem a hőmet, de naponta többször, főleg esténként a köldököm alatt szúr és kisugárzik a derekamba, meg a hasamba. Sokszor járok pisilni, és fájnak a melleim. Görcseim is vannak, de inkább olyan izomlázszerű fájás.

Nem merek reménykedni, mert ebből akármi lehet.

Holnap veszek tesztet, és csütörtök reggel megcsinálom, ha nem jön meg.


Izgulunk együtt?? :)


Egy kalappal neked is!

2012. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia:)


Én is többet járok wc-re 5napja körülbelül, két napig feszülő érzés volt az alhasamba a jobb oldalon aztán végig, a mellem is érzékeny már napok óta,és reggelente előfordul , hogy megszédülök.Én is holnap megyek tesztet venni megint :)

Olvasgattam itt elvileg csütörtökön már ha halványan is de pozitívnak kell lennie persze ha nem jön meg:)

Hát reménykedjünk:)Én sem nagyon akarom magam beleélni, nehogy a végén még beképzeljek magamnak tüneteket:)

2012. nov. 27. 20:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ilyenkor már azért ha halványan is de látszik a 2 csík. Sőt máe erősnek is kéne lennie. A tüneteid meg nem biztos, hogy terhesség miatt vannak, de azért drukkolok.
2012. nov. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja és nekem a nemvárt napján már nagyon erősen ott volt a 2 csík. 9 hkm
2012. nov. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Azt elfelejtettem mondani, h nekem múlt hét szombaton volt egy kis vérzésem, nem erős, és csak egy napos, vagyis inkább egy pár csepp.


Úgy döntöttem,- nem merek reménykedni, félek-, hogy ma még nem veszek tesztet, majd ha nem jön meg csütörtökön, akkor pénteken reggel veszek.


Nagyon félek a csalódástól, és hiába érzem azt amit érzek, de ezek akár mensi jelek is lehetnek. Szóval... én megvárom, hogy jelentkezik-e a havi.


De azért várom a válaszod,és továbbra is tartsuk a kapcsolatot, hátha mindkettőnknek örömünnep lesz a hétvége :)


Hajrá Nekünk:)

2012. nov. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen kellett volna pozinak lennie már a tesztjének, mert a használati utasításban is benne van, hogy csak az elmaradt menstruáció után érdemes tesztelni.


Sokaknak csak pár nap késés után pozi a tesztje. Vam még remény!!! :)

2012. nov. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm a válaszokat. Hát a tesztet már 4napja csináltam:/ holnap végülis úgyis kiderül reggel :)

Nem nagyon akarom én sem beleélni magam a dolgokba végülis tényleg bárminek lehetnek ezek a tünetei.

Kedves első válaszoló!

Én azért megvettem a tesztet:) ha nekem megjön akkor már hajnal körül meg kell jönnie ha nem akkor megcsinálom reggel a tesztet:) Drukkolok neked:)

2012. nov. 28. 10:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Igen, nekem is reggelre meg szokott jönni, de az utolsó is késett 4 napot. Ezért szerintem ha péntek reggel sem érkezik meg, akkor majd veszek tesztet.


De ahogy mondtad, holnap minden kiderül:)


Várom a holnapi üzidet:) Remélem, hogy örömhírrel szolgálsz nekünk :)

2012. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Remélem én is:) holnap jelentkezem :) szia:)
2012. nov. 28. 13:44
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves első:)

Hát nem jött meg reggelre, nem bírtam várni csináltam egy tesztet ééés pozitív lett:) Biztonság kedvéért csináltam még egyet és az is az lett:) szerintem életembe nem voltam míg ilyen boldog:) hétfőn jelentkezem be a dokihoz az még hét mire fogadni tud.Remélem Te is ilyen jó hírekkel tudsz majd szolgálni:)Szorítok Neked nagyon:)Írj amint teszteltél:)

2012. nov. 29. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!