Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férfi hormonszintméréshez hol...

Férfi hormonszintméréshez hol kérhetek beutalot házidokinál? Urologus? Sztk ban szeretnénk megcsináltatni. Mit néznek ebben a vizsgálatban?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Urológushoz menj el, és azt néznek ami a panaszaid alapján szükséges.
2012. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár mi Németországban élünk, a férjemnek az urológus egyből csinált hormonvizsgálatot a rossz spermiogramm után.

LH, FSH, Prolaktin, Östradiol, Testosteron, Sexualhormon (ez nem tudom, hogy így van-e magyarul), DHEA-S, szabad andorgénindex (ezt is lefordítottam, nem tudom magyarul).


Az LH és az FSH eredménye rossz lett. (de nem nagyon foglalkoztak vele, mert más problémája nincsen)

2012. nov. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem SZTK-ra sehol sem néznek, fizetni kell érte.
2012. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha pestiek vagytok, ajánlom az OGYEI-t az Örsnél, a többiekhez viszonyítva olcsóbban csinálták még 2 éve.
2012. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!