Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkeztunk a baratommal,...

Szeretkeztunk a baratommal, egy keveset elment bennem, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon eros feher folyasom van, folyton hanyingerem van. 5 napja kellett volna megjonnie, a teszt negativ.
2012. nov. 28. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
lehetsz.De más miatt is késhet.
2012. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Mieeeeert kell minden nap 100 ilyen kerdest feltenni?!

Ha szexelni van eszed, akkor arra is legyen, hogy ha vedekezes nelkul vagytok egyutt, akkor igen, terhes lehetsz!!!!!

2012. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Igen!!!

És ha lesz még egy 1001.kédés az is igen lesz....

Védekezni,ha nem akarsz gyereket....

Sokszor azt gondolom aki ennyire felelötlen meg is érdemelné....Csak a szegény magzat. :(

2012. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Személyes megfigyelésem, hogy a teherbeesés témakörben azok a kérdések, amikben szerepel az, hogy "csak egy kicsit", meg "csak egy rövid ideig", meg "csak egy..."

a válasz IGEN!


Ebben az esetben is. Pedig annyira egyszerű a képlet:


Hüvely+pénisz (védekezés nélkül)= esély a teherbeesésre


Nem látom át, melyik rész túl bonyolult?

2012. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mennyi kedves ember... de én szeretnék babát, és kíváncsi voltam, hogy meg van e rá az esély... azért köszönöm a válaszokat...
2012. nov. 28. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük!! Sajnos a gyakori kérdésen egyre több rosszindulatú ember van!! :( Mindegy!

Lehet jobb ha máskor beleírod,hogy babát terveztek,mert ha nem akkor fiatal tizenévesnek néznek aki azt se tudja merre hány méter.


Szóval simán lehetsz terhes,gondolj bele az előváladéktól is van,hogy terhes lesz valaki.Ha meg elment benned "egy kicsit is" azért van ott elég hímivarsejt,hogy összejöhessen a baba! :)


A folyás meg az ovuláció környékén szokott jelentkezni,hogy segítse a beágyazódást,jobban tapadjon.


A hányinger akár az is lehet,de van hogy bebeszéli magának az ember,ha szeretne vagy ha felmerül hogy babát vár. Na de ha konkrétan "hányingered van" az más.


Ha meg 5napja késik és negatív várj egy picit vagy keress érzékenyebb 10mol érzékenységűt. (pl. vaterán/teszveszen van ilyen 85ft/db áron,megbízható! Mindkét babámat ilyennel teszteltem és sose volt téves...)


Sok sikert!! Írj majd pár nap múlva,hogy mi lett az eredmény!! :) Drukkolok!! :)

2012. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló:

Köszönöm a válaszod, ez most nyugtatott!!!:) Nagyon remélem hogy összejön, mert már régóta szeretnénk, csak még nem volt alkalmunk próbálkozni, és még most sem nagyon akartuk, illetve akartuk, csak még szerettük volna átgondolni. Már nagyon sokat beszélgettünk a dologról! :)

És ha már "véletlen" megtörtént, hát miért ne, örülnénk ha sikerülne is akkor már :).

2012. nov. 28. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Szívesen!:)


Örülök,hogy megnyugtatott a válasz! Tényleg próbáld meg pár nap múlva egy érzékenyebb fajta teszttel!

Fillérekbe kerül...na jó most néztem az egyik fajta 70ft a másik 90ft szóval nem tétel. +115ft a posta.


Amúgy a hányinger az konkrétan fizikailag érted vagy csak rosszulléted van? Mert én anno az elsőnél minden másnap hánytam már pár hetesen a 12.hétig. Mert ez elég egyértelmű jel lehet, a nagy hormonváltozásra,ha terhes vagy.


Tényleg írj,hogy mi lett! :)

2012. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A hányingert minden este érzem, akkor rendesen, fizikailag, de egy idő után elmúlik, és sokszor reggelente is, de akkor csak rosszullét.:) Írni fogok!:)
2012. nov. 28. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!