Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegyük fel kiderül hogy...

Tegyük fel kiderül hogy terhes vagyok attól lehetünk együtt a párommal vagy nem?

Figyelt kérdés
Árthatunk vele a babának? Mikortól érdemes abbahagyni vagy azt úgy is érzem? Ti hogy vagytok vele tapasztalatok?
2012. nov. 28. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az orvos nem mondja, hogy nem szabad, és neked sem fáj, nem kellemetlen, akkor egész terhesség alatt szabad szexelni:)

Kétgyerekes 17hkm.

2012. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom lehet csak én vagyok igy vele de amikor megtudtam hogy terhes vagyok kicsit féltem aztán tettük amit kivántunk és hát azt kell mondjam jobb mint azelőtt,jobban élvezem,lehet később nem fog müködni a poci miatt de mig jol esik nyugodtan lehettek együtt
2012. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 wartburg353s ***** válasza:
Ha minden rendben a terhesség alatt, akkor szerintem csináljátok, amíg jól esik. Mi csak szülés előtt kb 8-10 nappal hagytuk abba, a jóslófájások miatt. Olyan testhelyzetet kell választani, hogy ne nyomódjon meg a poci. A fiam pont időre született és teljesen egészségesen.
2012. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 7 hetesen voltam együtt a párommal,másnap bevéreztem.Egyből rohantam uh-ra merthogy lombikom volt és megijedtem.Pihenést fekvést tanácsoltak.Később úgy a 15 hét körül kérdeztem a dokit,hogy lehet-e már,mondta a dokim hogy próbáljuk meg óvatosan.Ismét úgy jártam.Megint fekvés.Többször nem mertem próbálkozni.Végül a 29.héten születtek meg a trikreim,de nem ez miatt.Akkoriban sokat utánaolvastam ennek a bevérzéses témának,és számtalan hasonló esetre találtam(nem ikresek),volt aki el is vetélt e miatt,pedig semmi problémára utaló jel nem volt előtte.

Kívánom,hogy ne legyen hasonló tapasztalatod,csak azért írtam le,hogy tudd hogy ilyen is van.

2012. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!