Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inzulin rezisztencia miatt...

Inzulin rezisztencia miatt volt aki nem lett terhes? És ha az lett, mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!


én ir-s vagyok.nem terveztük a babát,csak megakartam gyógyulni. hát 24 hetes vagyok most.

meforal napi 850mgx3 diéta és mozgás. januárban kezdtem el..

2012. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is meforal szedése mellett lettem terhes. Több évig nem sikerült a baba, utána 6 hónap meforal szedés után terhes lettem
2012. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőmnek derült ki az inzulinrezisztenciája, sok sok év után. Ő is kapott gyógyszert rá, diétázott és össze is jött a baba.
2012. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy hónap Merckformin szedés után fogant a babám. Előtt többször elvetéltem, most 34 hetes vagyok. A diétát nagyon szigorúan tartottam, a mozgást már kevésbé, de így is sikerült. Azóta is diétázom a terhesség alatt, pedig most teljesen jók az értékeim, csak sokkal jobban érzem így magam!

Te hol tartasz most? Mikor derült ki az IR?

2012. nov. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A páromnál áll fent ez a lehetőség,egy szülész-nőgyógyásznál voltunk konzultáción és erre gyanakszik,mivel minden más rendben van. Még a vérvétel előtt vagyunk.
2012. nov. 29. 13:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp 3 pontos vérvétel legyen, tehát 0, 60, 120 percnél is nézzék a cukrot és az inzulint is, különben nem ér semmit a vizsgálat. Ha esetleg ez derül ki, akkor sincs nagy baj, jól lehet kordában tartani, látod nekem is egy hónap altt jött a bébi, mikor kiderült, hogy mi a baj!!
2012. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem nálam, hanem egy barátnőmnél volt ez a probléma (azóta már két gyerek is van). Első gyerek előtt már vagy egy éve sikertelenül próbálkoztak, akkor kiderítette egy doki hogy inzulinrezisztenciája van, de arra nem emlékszem, hogy szedett-e, vagy milyen gyógyszert szedett, viszont arra tökéletesen emlékszem, hogy komolyan diétázott, semmi cukor, és az ételeket is úgy válogatta össze, és közben rengeteg sportolt, futott, bomba alakja lett, majd terhes is lett nemsokára... :)
2012. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat,optimistábban látom a jövőt,ha ez a probléma derül ki!
2012. nov. 30. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!